1

Temat: Ktm SMC 690 08'

Yo

Mam do sprzedania super fajne moto [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-690-08-CID5-IDnGL0s.html#6b8059e459[/url]

Pozdro

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690

2

Odp: Ktm SMC 690 08'

O, pamietam jak lataliśmy 2 lata temu :)

Ja wlasnie szukam czegos zeby FV wziac... co prawda rozgladalem sie za litrowym sportem, ale upgrade drz tez by siadł :)

Czym teraz latasz z ciekawosci?

drz450sm & cbr600f pc41
701 in progress :)

3

Odp: Ktm SMC 690 08'

ogólnie to niczym :| tzn mam jako drugie moto bmf f650gs, ale w tym roku jakoś nie mam zajawki na jeżdżenie, oba sprzęty praktycznie stoją, więc postanowiłem zamienić jeden na gotówkę...

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690

4

Odp: Ktm SMC 690 08'

Co mu dolega że nie ma chętnych, bo widzę że już któryś raz z kolei wystawiony nawet foty nie zmienione.

SUZUKI RMX450Z

5

Odp: Ktm SMC 690 08'

więcej fot masz w linku w opisie

KTM 690 SMC

6

Odp: Ktm SMC 690 08'

Wiem chodziło mi że w ogłoszeniu nic nie zmienione a moto stoi już ładnych parę miesięcy bez nowego właściciela co od razu rodzi podejrzenia...

SUZUKI RMX450Z

7

Odp: Ktm SMC 690 08'

Skoro prawie nie jeździ, to i stan się nie zmienił, nie widzę sensu robienia nowych zdjęć, które pokazałyby to samo. A jakby dał nowe foty to co byś wymyślił?

EXC 525 in progress

8 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2017-10-01 20:21:17)

Odp: Ktm SMC 690 08'

sorry jeszcze raz z ot, ale ja osobiscie nie patrze co ile stoi. sam za swojego dalem wiecej i obstawiam, ze gdyby ten byl wystawiony jak kupowalem mojego to pojechalbym go obejrzec rowniez ze wzgledu na nizsza cene ( polak ) heh
jak moj poprzedni smciak byl wystawiony to tez ludzie na olx pisali wiadomosci co z nim nie tak bo obserwuja i dlugo stoi ( a byla obejrzec tylko jedna osoba, ktora sie chciala chyba przejechac, bo jak powiedzialem ze jazda po okazaniu gotowki, to powiedzial ze jeszcze husqvarne jedzie obejrzec i jutro da znac hehe )

KTM 690 SMC

9

Odp: Ktm SMC 690 08'

Zgadza się, wystawiłem go rok temu, postał tak trochę, nie było zainteresowania tudzież śmieszne oferty i potem postanowiłem go jednak zostawić. Jakieś 2 msc temu znowu go wystawiłem  z tymi samymi fotami bo jednak nic się nie zmieniło, nie jeżdżę nim. Nic mu nie dolega, zwłaszcza teraz jak jest po serwisie, po prostu małe zainteresowanie lub ludzie zbyt dużo chcą z ceny zejść.

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690

10

Odp: Ktm SMC 690 08'

Sprzedam swojego to od Ciebie wezmę :p

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

11

Odp: Ktm SMC 690 08'

Taka pora roku, stawiał pod kocyk i wystaw w lutym.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

12

Odp: Ktm SMC 690 08'

Zainteresowanie supermociakami jest tragiczne, ja mojego od 4 miesięcy usiłuję sprzedać i podobnie, tylko głupie oferty a do tej pory tylko jedna osoba była oglądać. Spidzior, może to właśnie do mnie jechał :D

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

13

Odp: Ktm SMC 690 08'

@velkurczak pewnie na tym się skończy
@Pablo_87 u mnie też jedna osoba oglądała, parę dzwoniło, a najwięcej wiadomości - myślałem, że będzie o wiele większe zainteresowanie skoro nie ma tych moto dużo na rynku.

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690

14

Odp: Ktm SMC 690 08'

@velkurczak w lutym już będzie miał rok więcej na karku to i cena od razu niższa:)
@lepko a ta lokalizacja to prawdziwa w ogłoszeniu bo mi bardziej na hute, Podgórze ew. Ruczaj wygląda. No chyba że faktycznie Bronowice gdzieś koło rydla lub Piastowskiej. Jak byś miał chwilę to daj PW to gdzieś na weekendzie wpadłbym sprawdzić czy faktycznie motor godny zakupu/polecenia.

SUZUKI RMX450Z

15

Odp: Ktm SMC 690 08'

Hehe zaskoczyłeś mnie, istotnie moto stoi w garażu na czyżynach, natomiast ja mieszkam na Bronowicach - dlatego też mało jeżdżę, bo mi się nie chce dymać przez połowę krakowa by se pośmigać wokół komina.
Co do oględzin nie ma problemu, przy czym jeszcze nie wiem kiedy gdyż zwracam go chwilowo do serwisu na gwarancje bo jedną rzecz spartolili...

Suzuki Bandit 600 -> SMC 690