1

Temat: Co kupić na pierwsze SM ?

Witam, chciałbym zacząć przygodę z SM. Dużo myślałem i czytałem na ten temat i w sumie doszedłem do paru wniosków, ale jakośmnie one nie przekonują. Moje wymiary to74kg wagi i 178cm wzrostu. Zastanawiałem się nad dwoma opcjami:
- lekkie i zwinne SM 125 2T typu Yamaha Dt 125x
- jakaś 400 np. słynna DRZ 400sm
Oczekuję od moto żeby było dosyć łatwe w prowadzeniu i żeby serwis nie pozbył mnie dwóch kolejnych wypłat :p
Mój budżet to jakieś 7-9k. Co do stylu jazdy to raczej asfalt i ubite drogi ewentualnie jakiś las. I tu do Was pytanie jak wy sie na to zapatrujecie? Wszelkie propozycje i pytania mile widziane. Pozdro ! :)

2

Odp: Co kupić na pierwsze SM ?

Raczej ciężko będzie Ci zmieścić w tym budżecie DRZ, a tematów z podobnym pytaniem na pęczki.

RMX 450Z

3

Odp: Co kupić na pierwsze SM ?

Wiem, że to nie supermoto tylko funbike ale w tych pieniądzach i żeby Cię remonty nie zjadły to chyba dobrym rozwiązaniem byłaby Honda Fmx

4

Odp: Co kupić na pierwsze SM ?

Jak myślisz o 125 to poszukaj Husqvarne ;)  tylko w 2t spalanie jest jakie jest(duże) i trzeba lubić ten dźwięk i charakterystykę silnika. W drz będzię ciężko znaleźć cokolwiek do 9k.

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

5

Odp: Co kupić na pierwsze SM ?

Yamaha Dt 125x

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6 Ostatnio edytowany przez JoJo402 (2017-09-19 23:41:18)

Odp: Co kupić na pierwsze SM ?

W tej cenie DRZ to raczej wersja E na dużych kołach jak już,
natomiast jak na 125 2T supermoto to coś się znajdzie na
pewno w tym budżecie :) Ewentualnie KTM LC4 620/640 ale
trzeba trafić na zadbany egzemplarz.

Suzuki RG80 >> KTM 620 SC
http://www.bikepics.com/members/jojo402/