1

Temat: (S) Ktm SMC 660

Witam, na sprzedaż KTM SMC 660 z 2003 roku. Motocykl w pełni sprawny technicznie nie wymagający żadnego wkładu finansowego. Zarejestrowany i ubezpieczony. Nowe opony olej i filtry. [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-smc-660-lc4-CID5-IDmzGiY.html[/url]

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

2

Odp: (S) Ktm SMC 660

up

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

3

Odp: (S) Ktm SMC 660

Up. Nowy link [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-lc4-660-smc-supermoto-na-a2-CID5-IDs6RPL.html[/url]

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

4

Odp: (S) Ktm SMC 660

kurde kusi , szczególnie jako że mam 15km do ciebie , ale jednak lc4 za bardzo wibruje dla mnie :/

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

5

Odp: (S) Ktm SMC 660

Kwestią przyzwyczajenia :)

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

6

Odp: (S) Ktm SMC 660

Up.

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

7 Ostatnio edytowany przez Karolo (2018-03-09 09:45:13)

Odp: (S) Ktm SMC 660

Ile 660 ma mocy? I jaka jest różnica wagowa między660, a lc4 640?

8

Odp: (S) Ktm SMC 660

Mocy jest około 60KM. Nie wiele więcej od 640 ale przez większą pojemność i zastosowanie fcr 41 czuć wyraźną różnicę. Waga jest mniejsza o niecałe 20kg.

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

9

Odp: (S) Ktm SMC 660

Nawet tak na suchych danych widać sporą różnicę, dzięki za wyjaśnienie :-)

10

Odp: (S) Ktm SMC 660

Up

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

11

Odp: (S) Ktm SMC 660

Pogoda się poprawia, może ktoś szuka czegoś na sezon.

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

12

Odp: (S) Ktm SMC 660

Jeżeli przez pół roku się nie sprzedał - to powinieneś zadać sobie pytanie: Dlaczego? :D

Freeride 350

13

Odp: (S) Ktm SMC 660

Mój też się nie chciał sprzedać, cene miał niższą od większości, a stan według mnie lepszy od niektórych. Nikt nawet nie przyjechał, a dzwonili i pisali ze śmiesznymi ofertami kasy. I w sumie sprzedałem za śmieszną kase, ale znajomemu :)

KTM 690 SMC

14

Odp: (S) Ktm SMC 660

U mnie też cisza, zero telefonów itp. Pół roku jest temat na forum ale przez zimę nie był nigdzie wystawiony. Chciałem zmienić na coś innego ale jak zostanie to płakał nie będę zmienię napęd i będę latał.

"Życie jest po to by jeździć na moto!!!"

15

Odp: (S) Ktm SMC 660

Arrasss napisał/a:

U mnie też cisza, zero telefonów itp. Pół roku jest temat na forum ale przez zimę nie był nigdzie wystawiony. Chciałem zmienić na coś innego ale jak zostanie to płakał nie będę zmienię napęd i będę latał.

Ile razy tak mówiłem a później sprzedawałem o wieeele taniej :D
Nie ma co ukrywać - masz drogo i już - rocznik stary to i najpierw patrzy się na cenę a później na resztę :D Taki lafj :)

Freeride 350