1

Temat: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

Tak jak w temacie czy ktoś mógłby opisać procedurę rejestracji moto z anglii w przypadku gdy zostałby on przywieziony przez kuriera. Kurier dostałby ode mnie umowę dwujęzyczna i odebrał moto najbardziej martwi mnie kwestia wysłania dokumentu v5c do dvla, ja tego z Polski nie załatwię, kurier tym bardziej. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak rozwiązać problem kupna motocykla z Anglii będąc w Polsce.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

2

Odp: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

a jaki to problem? [url]http://forum.super-moto.pl/topic19925-kupno-i-sprowadzenie-moto-z-uk-rejestracja.html[/url]
wystarczy uzyc szukaj na gorze strony.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

3

Odp: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

Niestety nie ma tam informacji jak wygląda sprawa wysyłki v5c do dvla.

4

Odp: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

czy czytales to co napisales w pierwszym poscie? po co dvla? zgubiles papiery?

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

5

Odp: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

[url]http://mojafirma.infor.pl/moto/jednoslad/prawo/304248,Jak-zarejestrowac-motocykl-sprowadzony-z-Wielkiej-Brytanii.html[/url]

Na tej stronie piszą że trzeba odesłać v5c do dvla i przysla nowy dowód. Sory że tak pytam ale nie chce zostać z motocyklem którego nie można zarejestrować w PL

6

Odp: Rejestracja motocykla z Anglii - nietypowo

jezeli kupujesz moto z uk to potrzbny ci tylko v5c na bylego wlasciciela i umowa. nie musisz pojazdu przerejstrowywac w uk na siebie. jezeli to zrobisz i przerejstujesz (wypelnisz i wyslesz papiery) to w wiekszosci przypadkow anglicy olewaja i nie wysylaja papierow na adres polski. wlascicel wypelnia (o ile mu sie chce) tylko czesc dotyczaca eksportu pojazdu i wysyla ja do dvla (przewaznie ma to w glebokim i nie robi tego).

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach