16

Odp: Miejskie Supermoto

A swoją droga tez bym patrzył na WR i DRZ

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

17

Odp: Miejskie Supermoto

Bera3 napisał/a:

A swoją droga tez bym patrzył na WR i DRZ

Jasne! Xmoto zwróciło moją uwagę większą prędkością przełomową na krótkich odcinkach dróg ekspresowych. Z tych dwoch Jakoś bliżej mi do WR

18

Odp: Miejskie Supermoto

Silent_Man napisał/a:
Bera3 napisał/a:

A swoją droga tez bym patrzył na WR i DRZ

Jasne! Xmoto zwróciło moją uwagę większą prędkością przełomową na krótkich odcinkach dróg ekspresowych. Z tych dwoch Jakoś bliżej mi do WR

Obie sa niezawodne, a w tym budżecie sie zmieści z drz do wr pewnie cos bedzie trzeba dorzucić. Trzeba pamiętać ze na drogach ekspresowych nie bedzie funu z jazdy nawet jak by ktoś miał 701 czy smcr, SM lubią zakręty bardziej wiec raczej każdy omija długie proste chyba ze trenuje stawianie na koło :p

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

19

Odp: Miejskie Supermoto

Czołem zna ktoś te sztuki:
Xmoto
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-g-xmoto-supermoto-warszawa-prywatnie-ID6yTCm1.html[/url]
WR250x
[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-250x-ID6yUDVT.html#c0ae3e66b1[/url]
DRZ
[url]http://allegro.pl/suzuki-drz-400-sm-salon-polska-i6887184449.html[/url]

Jeśli ktoś z forumowiczów oglądał prośba o info

20

Odp: Miejskie Supermoto

Też stałem przed wyborem wr czy drz ale jakoś drz mi mniej pasowała.
W drezynie daje się odczuć że to leciwy sprzęt; w wr daje się odczuć lekkość i lepszy zawias.

dabljuer250x

21

Odp: Miejskie Supermoto

Tak jak superczesiu pisze, ja miałem podobnie i również kupiłem WR-ke bez zastanawiania.
Nowsza konstrukcja, lepszy zawias, lepszy hebel, wtrysk, zdecydowanie ,,lżej" się prowadzi,dla mnie również dużo ładniejszy (po wymianie przedniego błotnika), z reguły są mniej "wyjeżdzone" no i przede wszystkim pancerne technicznie i jak na SM bezobsługowe.
Kumpel natomiast kupił drezyne i troszkę nią pojeździłem.
Porównując, jedyny plus dla drezyny w porównaniu do WR to lepszy moment obrotowy i więcej gratów szerzej i taniej dostępnych, reszta wszystko moim zdaniem gorsze.

Yamaha WR250X -> KTM 690SMCR EVO2

22 Ostatnio edytowany przez stajo (2017-07-18 11:13:43)

Odp: Miejskie Supermoto

A ja cały czas polecam i mam na sprzedaż swoje BMW G650 X-Moto, 2007 rok, oryginalny przebieg niecałe 13 000km, 2gi właściciel w Polsce, 1 właściciel w Niemczech, niezawodna jednostka napędowa Rotax 652, regulacja twardości zawieszenia P+T, możliwość rejestracji na A2, tłumik Remus z carbonową końcówką, drugo zestaw kół enduro 19' 21' + adaptery, crashpady R&G P+T ośki, boczne crashpady R&G AERO i wiele, wiele innych ;)

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

23 Ostatnio edytowany przez stajo (2017-07-18 12:45:18)

Odp: Miejskie Supermoto

Silent_Man napisał/a:

Hmm  co to za "egzotyka" BMW xmoto 650? Ma to sens? Przegladam ogłoszenia i tak mi się w oczy rzuciło? Jakiś użytkownik ma i podzieli sie uwagami?

Ja mam i użytkuję 3 sezon, jak masz pytania wal śmiało ;)

Silent_Man napisał/a:
Bera3 napisał/a:

A swoją droga tez bym patrzył na WR i DRZ

Jasne! Xmoto zwróciło moją uwagę większą prędkością przełomową na krótkich odcinkach dróg ekspresowych. Z tych dwoch Jakoś bliżej mi do WR

Vmax pod 180km/h przy pełnym złożeniu i wietrze z tyłu heh, a tak serio na drogach ekspresowych 120-150km/h nie robi żadnego problemu ;)

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

24 Ostatnio edytowany przez Silent_Man (2017-07-18 16:55:05)

Odp: Miejskie Supermoto

Dzięki stajo PW poszło z pytaniem, wyślesz ceny i foty albo link do ogłoszenia?

25

Odp: Miejskie Supermoto

Na miasto to SXV 550 :D

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

26 Ostatnio edytowany przez Silent_Man (2017-07-18 22:39:37)

Odp: Miejskie Supermoto

levis napisał/a:

Na miasto to SXV 550 :D

Eee to chyba lepiej 2 szt.. . Jak jedna jest w remoncie to smigasz na drugiej.. A po za tym il minut by się tym dało jeździć zanim by zabrali prawo jazdy?
na powaznie

Pojawiła mi się opcja ktm lc4 640 supermoto w dobrym stanie. Jak się to ma względem drz 400 po za oczywiście pojemnością silnika. Ktoś tu na pewno jeździł tym ktm'em

27 Ostatnio edytowany przez Spidzior (2017-07-19 01:06:25)

Odp: Miejskie Supermoto

Silent_Man napisał/a:
levis napisał/a:

Na miasto to SXV 550 :D

Eee to chyba lepiej 2 szt.. . Jak jedna jest w remoncie to smigasz na drugiej.. A po za tym il minut by się tym dało jeździć zanim by zabrali prawo jazdy?
na powaznie

Pojawiła mi się opcja ktm lc4 640 supermoto w dobrym stanie. Jak się to ma względem drz 400 po za oczywiście pojemnością silnika. Ktoś tu na pewno jeździł tym ktm'em

Ja jeździłem i nigdy złego słowa na ten motocykl nie powiem. Dla mojego użytku ( tylko droga, bez latania na gumie ) bezawaryjny. regulacja zaworów, zmiana oleju i czyszczenie filtra - same podstawowe rzeczy. Zawsze palił jak trzeba i dojeżdżałem gdzie chciałem. 2004 rok, gaźnik keihin fcr, tłumik leovince x3. Osobiście polecam, bo przy silniku nic nie grzebałem i nie miałem żadnych problemów. A opinia kloca nie wiem skąd się wzięła, bo na tym osprzęcie co wypisałem powyżej i wadze 79 kg, wzrost 181 wszystko idealnie :)

KTM 690 SMC

28

Odp: Miejskie Supermoto

Silent_Man napisał/a:

Dzięki stajo PW poszło z pytaniem, wyślesz ceny i foty albo link do ogłoszenia?

PW

BMW G650 X-Moto '07 Sold —> Triumph Speed Triple 1050 '09

29

Odp: Miejskie Supermoto

A może yamaha xt660x? Troche ciężkawe ale ma dobry silnik.

Freeride 350

30 Ostatnio edytowany przez Karolo (2017-07-20 18:15:22)

Odp: Miejskie Supermoto

Co do kwestii ktma lc4 supermoto... Co prawda kupiłem w tym roku i mimo problemów z regulatorem napięcia na początku(taki już kupiłem i czym nie miałem pojęcia) po serwisie początkowym typu olej, opony, filtry, lagi przód, świeca, płyny hamulcowe i nowy olej w sysprzeglniku oraz 2tyś przejechanych kilometrów stwierdzam, że była to bardzo dobra decyzja. Śmiało mogę polecić, klocem wcale nie jest i jeździ super!