1

Temat: Husvarna 610 sm ie 2009 r. Problem z licznikiem

Witam
Po wielu walkach podaję sie i przychodze po pomoc. Mam problem z licznikiem w huśce. Mianowicie problem zaczal sie podczas jakzdy - zaczał on przygasac, az zgasl calkowicie i zapalily sie wszystkie kontrolki. Huśka normalnie odpala, jeździ ale nie dziala elektryka , np kierunki swiatla. Podswietlenie na liczku jest aktywne razem z wszystkimi kontrolkami. Inspekcja bezpiecznikow nie wykazala przepalonych bezpiecznikow ani widocznych ubytkow w wiazkach elek.

Jeżeli mial ktos podobny problem i ma chwile czasu na napisanie postu z ewentualną opcja naprawy chetnie sie odwdziecze :)

Just BRAAAAAP it :D

2

Odp: Husvarna 610 sm ie 2009 r. Problem z licznikiem

Wygląda na to że zgubiłeś zasilanie. Pewnie przerwany przewód wewnątrz wiązki albo brak masy. Który typ licznika masz?

3

Odp: Husvarna 610 sm ie 2009 r. Problem z licznikiem

saanny napisał/a:

Wygląda na to że zgubiłeś zasilanie. Pewnie przerwany przewód wewnątrz wiązki albo brak masy. Który typ licznika masz?

Mysle ze zasilanie  i masa jest skoro podswietlenie i kontrolki dziala. Chyba że do tego potrzebuje minimum zasialania. Jesli masz racje to gdzie mam szukać masy ? Bo mialem ja calą rozebraną i zadne kable nie wisialy. Dla pewnosci rozepne wiazke i skontroluje.
Moj licznik :
[url]http://imgur.com/a/mg4I4[/url]

Just BRAAAAAP it :D