1

Temat: [S] Yamaha wr 250 X

[url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-yamaha-wr-250cm3-wersja-supermoto-maly-przebieg-zadbany-ID6yUIsn.html[/url]

wr 250x

www.bikersbook.pl

2

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

up up
dla forumowiczów cena ostateczna 16.500

wr 250x

www.bikersbook.pl

3

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

W czym Twój jest lepszy od np. tego [url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-super-moto-250-monster-ID6yOfnH.html#xtor=SEC-8[/url]

SUZUKI RMX450Z

4

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

FoxHound napisał/a:

W czym Twój jest lepszy od np. tego [url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-super-moto-250-monster-ID6yOfnH.html#xtor=SEC-8[/url]

A co to za bez sensowne pytania?

WR250X -> Husaria 701

5

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

FoxHound napisał/a:

W czym Twój jest lepszy od np. tego [url]https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-wr-super-moto-250-monster-ID6yOfnH.html#xtor=SEC-8[/url]

nie wiem czy wiesz ale wbrew pozorom naklejki monstera i podrabiane acerbidy z lusterkiem koso ze skutera nie dodają mocy

wr 250x

www.bikersbook.pl

6

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Chłopakom chodzi o to ze cena jest mocno przesadzona, ja za swoja wr dałem 17.400 z przebiegiem 1100 salon Polska i na gwarancji do lipca 2018 bo rejestracja w 2016 roku pierwsza. Rozumiem ze troche dodatków zamontowałeś ale trzeba pamiętać ze kasa wsadzona w moto raczej sie nie zwraca. Według mnie koło 13 tys to uczciwa cena:)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

7

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Nie żeby krytykować...ale te sprzęty chodzą w jakichś dziwnych cenach na rynku tak samo jak Xr-y

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

8

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Nie "chodzą", tylko "wiszą" do znudzenia.

Yamaha WR 250F - chyba się starzeje.
Husaberg TE 250
Husaberg FS 570 sztos
EXC 525 mianowicie, dość dobry. LC4 640 badziewie, do badziewia.

9

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

XR, XRV, DRZ, WR - ludziom jebie się z cenami. Ale pozytywne w tym jest to, ze za kasę z tej wr można kupić jakieś normalne SM :D A czytanie jakie to te modele co napisałem sa bezawaryjne to trochę na wyrost bo non stop gdzieś ktoś robi remonta :D

Freeride 350

10

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Ludzie, tak jak wcześniej napisał ktoś w innym temacie.
Polecam maść na ból dupy. Jego sprawa za ile wystawił i ile czasu będzie wisieć. Może i do znudzenia

WR250X -> Husaria 701

11

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Spoko po to to jest, wolny kraj ale maść to chyba też sprzedającym z takimi ofertami przeciez po co to wystawiać jak wiadomo że to się nie sprzeda. No niby istnieje powiedzenie że każda rzecz znajdzie swojego amatora ale normalny człowiek nie da tyle za motor z wiekiem na karku i przebiegiem. Chyba że jak wcześniej chłopaki pisali faktycznie salonowy z zerowym przebiegiem i najlepiej grubo po produkcji,  ale wtedy to się już nazywa kolekcjonerski i szuka się innego nabywcy. Mając 18k kto będzie szukał wr 250 która jest ok,  ale nie ma takiej legendy jak drz400.  Zamiast kupić np. Hypermotarda, smc, exc po 2011, betę, huske, berga wszystkie z lepszym jebnieciem.

SUZUKI RMX450Z

12

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

FoxHound napisał/a:

normalny człowiek nie da tyle za motor z wiekiem na karku i przebiegiem

Ile Twoim zdaniem jest warta WR250R 2008, 16 000 przebiegu + kołą SM od Duke'a?

EXC 525 in progress

13

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Można wystawiać za ile się chce. Każdy przedmiot ma taką wartość ile jest w stanie dać kupujący ;) Najwyżej będzie stał długo i co wystawienie będzie taniej, ale może ktoś kupi szybko. To sprawa sprzedającego.
Też miałem kupić nowsze exc, ale wolałem kupić kilka lat starsze w podobnej cenie i pewne. Po roku mogę powiedzieć, że wcale nie żałuję. Pozdro raku :)

Yamaha DT125X
KTM EXC 525

14

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Przerabiał ktoś z was temat podwyższenia wrx'a ?
Jest na rynku jakiś gotowy kit ?
Wiem o lower linku (wahacz -amortyzator) ale to jest obniżające

Jeśli macie jakieś propozycje domowych rozwiązań to dajcie znać

wr 250x

www.bikersbook.pl

15

Odp: [S] Yamaha wr 250 X

Sorry za offtop, ale jesteś taki wysoki, czy 250 jest mniejsza od 125? Bo ja mając 180 na wr125x no miałem nogi proste :D

KTM 690 SMC