1

Temat: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Witam.ktos moze szuka to polecam dorsza od znajomej
[url]https://www.olx.pl/i2/oferta/aprilia-dorsoduro-750-factory-abs-salon-polska-CID5-IDiWdjj.html[/url]

K ocham
T ylko
M otocykle

2 Ostatnio edytowany przez ivul (2017-05-16 09:37:45)

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Czy tylko ja mam dziwne wrażenie, że średnia cena tego modelu jest około 25% wyższa niż wystawionej sztuki?

3 Ostatnio edytowany przez Pablo_87 (2017-05-15 16:10:15)

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Nawet więcej niż 25%, ten rocznik to wydatek ok. 17-19k

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

4

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

nie myslalem ze tak szybko bede zalowal wystawienia na tym forum - coraz bardziej trace wiare w pl :( pierw moze jedzcie poogladac ulepy za 17 potem moja szt a nie od razu ze cena kosmos itp skoro zaden nie zadzwonil nie byl zobaczyc od razu wklejcie na nieciekaw bo guma za sucha-rece opadaja

K ocham
T ylko
M otocykle

5

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Nie warto tutaj wystawiać, narażasz się na ocene - po to jest forum.

6

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

myslalem ze dzial gielda sluzy do tego celu a nie chlopaki ocencie mojego dorsza

K ocham
T ylko
M otocykle

7

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

za wysoka cena nigdy nie jest zła (najwyżej nikt nie zadzwoni), gorzej jakbyś wystawił za niską :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

zazwyczaj jak juz sprzedaje moto to jak tylko ktos twierdzi ze za drogo to nagle sie sprzet sprzedaje takze spokojnie.Kawe ostatnio za 3 dzien wystawienia sprzedalem a ogloszenie zostawilem wlasnie dla tych co zamulaja ze za drogo i mysla ze cena spadnie a tu lipa :)

K ocham
T ylko
M otocykle

9

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Dody, nie napisałem tego, żeby obniżać cenę, ale po to żebyś napisał dlaczego cena jest taka a nie inna.
Jest w necie 2 lata młodszy Dorsz za 6k mniej, też Factory. Za 3k więcej jest 1200 z 2012 roku z akcesoriami.
Co jest w twoim takiego że powinienem tyle za niego dać?

10

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

To ze wiem co mam i jestem pewny a jak tego szukalem to ogladalem te tansze nowsze i nic tylko plakac - tak juz poprostu jest ze rynek w pl sie tak uksztaltowal ze ludzie przymykaja oko na druciarstwo bo rok nowszy bo jakis gadzet jest a potem jak mu sie rozleci silnik to rozpacz.Irytuje mnie tylko fakt ze nikt nie zada sobie trudu naocznie spr tego tanszego i tego drozszego i potem snuc wywody- to tak jakby ktos pisal na forum lotnictwa ze kurde drogi ten helikopter mimo ze nawet nie szuka i nie chce kupic.nie widze sensu rozpisywania sie na temat sprzetu bo to nalezy dzwonic umowic sie i przyjechac zobaczyc a nie bic piane

K ocham
T ylko
M otocykle

11

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Ona jest pierwszym właścicielem?

Freeride 350

12

Odp: [S] Aprilia dorsoduro 750 factory abs pl salon 10r

Juz sprzedana takze temat do zamkniecia.

K ocham
T ylko
M otocykle