1 Ostatnio edytowany przez SinnerMWS (2017-04-26 19:17:28)

Temat: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

Witam. Na forum jestem nowy. Aktualnie śmigam enduro, ale chcę supermoto i wymyśliłem sobie zakup LC4 625/640 lub Husq sm 610s jak w temacie lub DRZ 400. O KTM i DRZ wiem co i jak z nimi i czego się po nich spodziewać. Zastanawia mnie sprawa tej huski. Były na forach poruszane tematy związane z 610, ale mnie interesują te z 2005+ a nie 98 czy 2003. Tak więc czy możecie mi o niej cokolwiek powiedzieć? Moja wiedza o niej ogranicza się do tego artykułu [url]https://www.scigacz.pl/Husqvarna,SM,610,S,,8211,,duze,supermoto,w,akcji,2564x2.html.[/url]
Nic więcej o niej nie wiem. Jak z ich żywotnością, jest zbliżona do LC4 lub DRZ? Gdzieś się napotkałem, że korby padają ale ile w tym prawdy to nie wiem. Jeżeli możecie mi pomóc to będę wdzięczny :D bo na aukcjach dosyć ładne 610 są dostępne.

2

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

Mam 610 z 2007 na gazniku FCR 41 ( według mnie lepiej gaźnik niż wtrysk jeśli mowa o tym modelu). Zauwazyłem ze w tych na wtrysku często dzieje się cos z pompą lub dookoła niej (przewody czy coś)ale niech wypowie sie ktoś kto może taką miał, poza tym na FCR super chodzi po dobrej regulacji
KTM 640 ani SUZUKI nie jeździłem, więc nie porównam. Huska się jeździ bardzo przyjemnie . Zmieniony wydech, dźwięk bardzo przyjemny.
Na kole bez problemu lata. Silnikowo jeśli chodzi o dostępność to raczej nie ma co narzekać, cenowo też jest raczej ok.
Z problemów podobno luzują się nity na koszy sprzegłowym (u mnie 22 tys i nie zauwazyłem nic niepokojącego).
Co do żywotności to wydaje mi się, że będzie podobnie do konkurencji. Ze swojej jestem zadowolony.
Ps : będe sprzedawał na poczatku lipca

SM! <3

3

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

Ciekawy sprzęcik właśnie ta huska i martwiłem się o dostępność części, ale skoro mówisz że jest okej to wezmę ją pod uwagę.
Dobrze by było żeby ktoś jeszcze się wypowiedział na jej temat :D
PS. Będę pamiętać że sprzedajesz :D

4

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

[url]https://www.olx.pl/oferta/husqvarna-sm-610-supermoto-CID5-IDiVb8X.html#1065fa5ce8[/url]

Co sądzicie o tej husce? Warto brać ?

5

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

Zbyt wielu informacji w ogłoszeniu nie ma poza zachwalaniem wyglądu. Z fusów nikt Ci nie wywróży. Zadzwoń, dopytaj co było robione, kiedy przeszła jakiś większy serwis, czy jest udokumentowany. Jak masz nie daleko to jedź i obejrzyj.

Husqvarna SM450R & Yamaha YZ 250
było KTM Exc-r 530 Yamaha WR400F  Ducati Monster 800 S.i.e.
http://www.bikepics.com/members/pablo87/

6

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że to mało awaryjny motocykl. Z dostępnością części nie jest tak źle.

Husqvarna SM610 >> Husqvarna TE/SM 510

7

Odp: Husqvarna SM 610S 2005+ jakieś info o niej

kubak2133 napisał/a:

Mam 610 z 2007 na gazniku FCR 41 ( według mnie lepiej gaźnik niż wtrysk jeśli mowa o tym modelu). Zauwazyłem ze w tych na wtrysku często dzieje się cos z pompą lub dookoła niej (przewody czy coś)ale niech wypowie sie ktoś kto może taką miał, poza tym na FCR super chodzi po dobrej regulacji
KTM 640 ani SUZUKI nie jeździłem, więc nie porównam. Huska się jeździ bardzo przyjemnie . Zmieniony wydech, dźwięk bardzo przyjemny.
Na kole bez problemu lata. Silnikowo jeśli chodzi o dostępność to raczej nie ma co narzekać, cenowo też jest raczej ok.
Z problemów podobno luzują się nity na koszy sprzegłowym (u mnie 22 tys i nie zauwazyłem nic niepokojącego).
Co do żywotności to wydaje mi się, że będzie podobnie do konkurencji. Ze swojej jestem zadowolony.
Ps : będe sprzedawał na poczatku lipca

Cześć mam sm610 2004 chętnie porównam z twoją. Czasami bywam w Rzeszowie w odwiedziny. Ile cenisz swoją?

Husqvarna SM610S