1

Temat: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

Czesc mam pytanie odnośnie wymiany wydechu, wyczytałem ze przy wymianie najlepiej go usunąć  zawór exup jak wywalę to trzeba jakas zaślepkę zamontować na kablach od elektroniki zeby nie wywalało żadnego błędu? Czy mozna go tez jakos zostawić?

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

2

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

zgadza się, trzeba zainstalować "exup servo eliminator" pewnie jakiś ogarnięty elektryk by to ogarnął bez tej kostki.
Nie wiem czy chciałbyś jeździć z błędem silnika na wyświetlaczu bo co kiedy naprawdę będzie jakiś błąd?

dabljuer250x

3

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

Juz sprawe ogarnolem i gadałem z mechanikiem narazie jednym ale za montaż krzyknął około 200 zł wraz z przespawaniem exup oraz miejscem na sondę lambda w nowym tłumiku. Czyli wszystkie bedzie miało ręce i nogi. Oczywiście do tego dojdą jeszcze koszty power comandera oraz strojenia.

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

4

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

A co już mocy brakuje?

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

5

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

Widzę, że kolega na bogato idzie :)

WR250X -> Husaria 701

6

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

ŁukaszG napisał/a:

A co już mocy brakuje?

Wydech bardziej dla dźwięku, a power comander zeby wszystko było jak powinno, bez oszukiwania komputera  i pracowało jak należy bez zadnych strat mocy na rożnych obrotach

Była Kolorowa WR250X ——> ??????

7

Odp: Wr250x wymiana wydechu, EXUP

shonek napisał/a:

Widzę, że kolega na bogato idzie :)

Tak jak mówiłeś na poczatku to kaDy by chciał najlepiej wszystko w tydzien dokupić i zamontować ale mysle ze wydech, crash pady i handbary to podstawa wiec to wleci na poczatku ;)

Była Kolorowa WR250X ——> ??????