1

Temat: Honda xr650r sm szatan mocy??

Witam, mam do kupienia z pewnych rąk, honde xr650r sm, tu pojawia sie moje pytanie, czy to prawda że xr jest jednym z najmocniejszych sm? jak wygląda oddawanie mocy przez to moto?

2

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

Nie jeździłem, ale jestem przekonany że "będzie pan zadowolony" :D

3

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

Jest na forum zaj*bista poszukaj w giełdzie w dziale sprzedam

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

4

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

zalezy o co pytasz z oddawaniem mocy. xr650r byla/jest moim pierwszym 4T i jest to mega sprzet. moc przewidywalnie oddaje od 4k i jest bardzo przyjemna. osobiscie zawias przod mi nie odpowiadal i wrzucilem od apki sxv (testowalem tez od crfy). poszukaj gdzies tematu. jedynie lepsza radosc sprawiala mi crfa450r ze wzgledu na nizsza mase (ta sama moc). ale jako cywilne moto na kilometry xr lepiej sie spisuje.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

5

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

ok, a jak wyglada jazda xr650 w porównaniu do innych sm????? np ktm 660 itp

6

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

Będę porównywał XR650R (vlo-flowa) i CRF450R (moja).
XR650r lepiej mi się jeździ jako enduro, a crf450r po czarnym. XR oddaje moc bardzo liniowo, nie ma takiego pierdolnięcia jak cross, bardzo podobnie jak deasel , momentu sporo. Za to crf nie da się praktycznie spokojnie jeździć, na asfalcie to plus, a w terenie straszy minus (kiedy gazu nie dodasz to mieli) może to na tor dobre, ale do lasu to się umęczysz walcząc z moto i błoto niepotrzebne. Ale za to jak ci xr zgaśnie w terenie to powodzenia życzę. CRF ble jak kopniesz i pali, xr przedmuchujesz, dekompresor. Niby wszystko ok ale jak zaleje to po paru razach kopania odechce ci się wszystkiego.
Serwis to bajka w XR, olej co sezon i zawory na śrubki i wszystko w sumie. CRF płytki oleje co 15h wchodzi tyle co do kubka (0,7l).
W skrócie szatan to to nie jest raczej Big Red Pig :) Ale np bardziej mi się podoba niż lc4, tylko mało tego w PL. No i ładniejszy bas ma niż moja.

CRF450R

7

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

Z tym olejem co sezon w xr to średnio bo według serwisówki to co 1000km

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

8

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

dokladnie co 1000km lub 20h. z tym ze ja nie tobie 1000km rocznie bo na las mam inne moto.

Honda XR650R w jedynej słusznej wersji SM - SXV Forks, Magura caliper
Honda CRF150F
Honda CRF70F na małych brudasach
Honda CRF50F na maleńkich brudasach

9 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-03-03 22:49:25)

Odp: Honda xr650r sm szatan mocy??

Z Bergiem na ulicy i serpentynach będą szły równo. Wiecej chyba nie potrzeba:) Do tego pancerna kultowa maszyna, a jak masz pewną sztukę to tymbardziej za. Kopać tez sie nauczysz przy okazji;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650