1

Temat: Witam!

Witajcie, jestem z okolic Przemyśla.
W ubiegłym roku sprawiłem sobie Huśke sm570 jako pierwsze poważne moto i jestem jak narazie mega zadowolony.
Gdyby ktoś z okolicy latał na sm chętnie ustawiłbym się na jakiś wspólny terror miasta. Pzdr

2

Odp: Witam!

Siema! Jakie są interwały serwisowe w Twojej Husce? Jakoś nigdy ten model mnie nie zaintrygował ale teraz patrzę i maszyna całkiem lekka, 50 kilka koni przy 576ccm więc powinna być w miarę trwała no i 6 biegów. Pytanie jak użytkowanie w praktyce wygląda?

3

Odp: Witam!

Siemanko ;)

Xt 125--> RMZ-->SMCR --> EXC, YZF 2k3 --> SMR--> YZF 2k14 -->YZF 2k12

4

Odp: Witam!

ecetera napisał/a:

Siema! Jakie są interwały serwisowe w Twojej Husce? Jakoś nigdy ten model mnie nie zaintrygował ale teraz patrzę i maszyna całkiem lekka, 50 kilka koni przy 576ccm więc powinna być w miarę trwała no i 6 biegów. Pytanie jak użytkowanie w praktyce wygląda?

Sprawa wygląda tak, że jeszcze jest za wcześnie żebym mógł coś na ten temat napisać. Silnik na pewno będzie trwalszy niż w maszynach typu crf i jej podobnych. Pilnuję wymiany oleju i czyszczenie filtra powietrza a zimą chcę zrobić profilaktyczny remont żeby służyła i nie zawiodła w sezonie. Ja pracuję sezonowo za granicą i niestety cały ciepły okres spędzam we Włoszech i okazję się wyszaleć będę miał dopiero na urlopie (około 3-4 tygodni w Polsce) ale planuję zrobić kat. c+e i będę miał dla niej więcej czasu. Pzdr!

5

Odp: Witam!

TWITCH napisał/a:

...ale planuję zrobić kat. c+e i będę miał dla niej więcej czasu. Pzdr!

Uwierz mi, że nie będziesz go miał zbyt wiele ;)

CRF450R SM

6

Odp: Witam!

kfr84 napisał/a:
TWITCH napisał/a:

...ale planuję zrobić kat. c+e i będę miał dla niej więcej czasu. Pzdr!

Uwierz mi, że nie będziesz go miał zbyt wiele ;)

Oj tam, 3na 1 i w ciągu tygodnia można polatać.
A co do maszyny to za bardzo ją chwaliłem i poleciała uszczelka pod głowicą i staram się wykluczyć pęknięcie głowicy bo inaczej nie składam silnika...

7

Odp: Witam!

Siemka

Youtube:  https://goo.gl/L6xGC4
Kawasaki zx6r
Kawasaki 636
Ktm 690 SMC

8

Odp: Witam!

Cześć!