16

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Galaarin, napisz po prostu cenę i się zobaczy.

EXC 525 in progress

17

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Dokończ maszynę to najlepiej wyjdziesz, a lwią cześć roboty wykonałeś.

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

18

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Kończył już dwa razy, do trzech razy sztuka?

EXC 525 in progress

19

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Problem jest taki, że nie mam na to w ogóle czasu i nawet chęci, bo zakończyłem przygodę z jednośladami ( husqa stoi w takim stanie jak na zdjęciach ok. 2 lat na pewno ). Nie ukrywam też, że kasa by się przydała. Cenowo to chciałbym się w jakimś stopniu zbliżyć do 7tyś... Ale jakby ktoś był naprawde zdecydowany to i za 6 oddam.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

20

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Heh:D Będziesz miał ciężko to sprzedać za 7-6K. Niestety to Huska i jej tysiąc tajemnic więc moto typowo hobbystyczne, ciężko na nie liczyć;)

21

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

"Hobbystyczne"-dobre:)) Kupiłem nowe moto gdyż chciałem zostać motocyklistą, niestety nie było dane mi nim zostac odrazu ponieważ mam nowe hobby-mechanika motocyklowa. Nowe hobby wynika z chęci zostania motocyklistą:))
Który rok wogole tej Husqi?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

22

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Takie modelarstwo dla dużych chłopców:P To bedzie z 2003 albo 2004 rok.  Że tak powiem najlepszy rocznik, można smakować:D

23 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-08 18:32:19)

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Myślałem ze 610 i.e (2000/2001) to najlepszy smaczek ze spierd.dolonym obiegiem olejowym/układem smarowania (lub cos w ten deseń nie pamietam dokładnie ale były przeboje fest).
Maćko ty sie jednak ciesz ze tą crf-ę wybrałeś, a nie inżynierkę własnego eksponatu;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

24

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

W 610 był rozrzutnik do gnoju w ramach pompy oleju:D Mieli fantazje skurczysyny.
Przecież sie cieszę, nic nie zmieniam - spokojnie czekam aż wybuchnie.

25 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2017-02-08 19:30:00)

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

O to to to właśnie mi chodziło, o rozrzutnik rozbryzgowy:))
Myśle ze wszyscy ze stoickim spokojem czekają na wybuch swojego sprzętu co by to nie było. Stać nas przecież, a co tam 5-10tysiecy, czapka drobnych. Dlatego ja wole nie czekać i za defacto zaoszczędzone $$$ zabrać swojego "Szona" do supersamu z koszykami;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

26

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Ja tam po remoncie 3godziny jestem więc też bardzo spokojnie czekam na jakieś spektakularne zakończenie żywotu Hani.

27 Ostatnio edytowany przez Galaarin (2017-02-08 20:33:17)

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Husqa jest z 2004 roku. Mysle ze okolice 7k to nie jest mocno wygurowana cena. PAADACZKI chodzą po 5-6k które nadaja sie do totalnego remontu. Tutaj jest praktycznie nowe moto ( temat w dziale garaż ) tyle, że puzzle... Jak sie wku**ie to wezme dzien urlopu i chociaż złoze ją do konca, zeby trialówki nie przypominala, bo wiekszosc kupuje oczami.

Honda Crm 250 Mk III Mugen > Husqvarna Smr 570

28

Odp: Pomoc w wycenie nieskończonej Husqi.

Galaarin napisał/a:

Jak sie wku**ie to wezme dzien urlopu i chociaż złoze ją do konca, zeby trialówki nie przypominala, bo wiekszosc kupuje oczami.

Najrozsądniejsza opcja. Kiedyś sprzedawałem takie puzzle. Przyjechał gość z przyczepką 300km, po czym stwierdził, że on jednak nie podoła. I tyle, pretensji nie miał. Kupił dopiero kumpel, który znał pełną historię, ogarnął do kupy sprzedał 2x drożej.

PBM