1

Temat: Kombinezon MVD

Sprzedam kombinezon dwuczęściowy MVD. Góra rozmiar M dół L. Nie jest w olśniewającym stanie. W remizie dupy na niego nie wyrwie, ale trzyma się kupy, dziur nie ma. Ale łatany był. Jak go kupiłem miał kilka niewielkich i niepotrzebnych otworów, ale oddałem go do pani co szyje skóry (chyba kaletnik), która dodatkowo jeszcze zaimpregnowała go jakimś tam swoim specyfikiem i powiedziała, że posłuży jeszcze wnukom jak się o niego zadba (o kombinezon oczywiście). No ale że nie mam jeszcze wnuków i przez najbliższe 20 lat się nie zanosi to sprzedaje. Dodała jakieś tam wzmocnienia od siebie (np. w kroku, ale jeszcze gdzieś wzmacniała) i powiedziała, że będzie mocniejsze niż było. Ma jeszcze taką wadę, że odpruły się rzepy od tego znaczka MVD na zapięciach rękawów. Wymagałoby to inwestycji w nitkę i igłę, oraz kilka gram umiejętności, żeby to machnąć. Mi to nie przeszkadzało więc nie szarpnąłem się na poprawę tego. Do tego jakieś przytarcia i inne ozdoby. Poza tym wszystko widać w zdjęciach w tym ogłoszeniu:
[url]https://www.olx.pl/oferta/kombinezon-dwuczesciowy-supermoto-mvd-CID5-IDk3WWI.html[/url]
Cena dla forum 650zł. Mogę dorobić jakieś interesujące zdjęcia na zamówienie. Kombinezon można podziwiać w Krakowie. Osoby z nieprzeciętnym talentem do targowania się mogą próbować zmienić cenę.

2

Odp: Kombinezon MVD

Jak bedziesz chcial ,,rozczlonowac'' to moge wziasc kurtke.

3

Odp: Kombinezon MVD

Jak się znajdzie chętny na spodnie. To dwie paczki mogę wysłać.

4

Odp: Kombinezon MVD

UP cena w dół.

5

Odp: Kombinezon MVD

uP

6

Odp: Kombinezon MVD

Up

7

Odp: Kombinezon MVD

up

8

Odp: Kombinezon MVD

Ile masz wzrostu?

9

Odp: Kombinezon MVD

Szału nima. Ok. 175 cm.

10

Odp: Kombinezon MVD

Up

11

Odp: Kombinezon MVD

Mogę w sumie zamienić za jakąś zbroje.

12

Odp: Kombinezon MVD

Up

13

Odp: Kombinezon MVD

Up.

14

Odp: Kombinezon MVD

Priv sprawdź

Kuba #18

15

Odp: Kombinezon MVD

aktualne