76

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

Wręcz przeciwnie, powinno się ostrzegać przed chujostwem!

https://www.bikepics.com/members/81

77 Ostatnio edytowany przez levis (2017-01-12 15:55:21)

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

velkurczak napisał/a:

Nie będę używać żadnych nazw firm, bo na forum ostatnio ludzie straszą się artykułami kodeksu i sądem. Powtarzam tylko co mi powiedział właściciel.

weź już nie gadaj takich głupot - nikt nie lubi jak się gada o nim głupoty. Co innego jak ktoś mówi prawdę, że ktoś coś faktycznie zjebał.

Dibo opisał zakład k+k kwiecień, że zwalili robotę i jakoś nikt go nie pozwał. A żeby było ciekawiej, to do mnie również trafił sprzęt po ich serwisie - ale to opiszę w innym wątku.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

78

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

velkurczak napisał/a:

Nie będę używać żadnych nazw firm, bo na forum ostatnio ludzie straszą się artykułami kodeksu i sądem. Powtarzam tylko co mi powiedział właściciel.

No ja w dalszym ciągu czekam na ten pozew o zniesławienie, ale chyba nie dostanę. :<
Chociaż kto wie... nasze ograny ścigania działają w tak szybkim tempie, że może się jednak doczekam. 

(Bardzo przepraszam, mogłem się powstrzymać - ale nie chciałem)

#21, śnieg

79

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

nie dostaniesz, bo grzecznie usunąłeś swój jak Ty to nazwałeś "zwałowy", czy jakoś tak, wpis o mojej rzekomej robocie w Janka motocyklu.

koniec offtopa ( mogłem się powstrzymać, ale nie chciałem).

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

80

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

O coś mnie minęło  widzę

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

81

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

[url]http://forum.super-moto.pl/post283702.html#p283702[/url] hy hy

EXC 525 in progress

82

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

dobre jajca :D  usmiałem sie od rana szkoda ze pierwszy post usunięty :(((

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

83

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

helmex napisał/a:

dobre jajca :D  usmiałem sie od rana szkoda ze pierwszy post usunięty :(((

Ja do tej pory mam z tego ubaw. :D

#21, śnieg

84

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

Nie wiem co was tak śmieszy w tej całej sytuacji. Snieg napisał jakieś bzdury na temat Levisa i moim zdaniem dobrze, że to zostało usunięte. Jeśli ktoś go nie zna tak jak w sumie dużo osób, a chciałby serwisować Aprilkę, to na pewno zastanowiłby się 2 razy po przeczytaniu tego "śmiesznego" komentarza. Ta dziecinada po prostu mogłaby się odbić czkawką.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

85

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

Ja śledziłem wątek zresztą jak większość na forum od poczatku i wpis widziałem na świeżo i to co się potem działo. Odebrałem to jako żart od początku.

Hsq SMR 511
#511

86

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

+1

Nie wiem co śmiesznego w bezpodstawnym oczernianiu innych. O ile nie ukrywam że Levisa z reguły nie trawie i nie żyję w najlepszych stosunkach to za wiedzę na temat Aprilli szacun i myślę że w PL jest jednym z niewielu o ile nie jedynym co zgłębili to jedno moto "od podszewki".

Koniec off-topa



Do tematu to jak dla mnie na co dzień tylko WR 450 albo EXC 525. Oba moto przy rzetelnym serwisie (luzy zaworowe, olej, filtr powietrza) przelatają minimum 200mth przed rozbiórką silnika. Przy omijaniu torów czy to supermoto czy MX spokojnie powinny wytrzymać więcej. 

Jako że ja "SUZUKI FAN NAMBER 1" to jestem ciekawy jak długo by żył RMX - ale mało popularne moto więc chyba się nie dowiem.

Pozdro

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

87

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

CHAW napisał/a:

+1

Nie wiem co śmiesznego w bezpodstawnym oczernianiu innych. O ile nie ukrywam że Levisa z reguły nie trawie i nie żyję w najlepszych stosunkach to za wiedzę na temat Aprilli szacun i myślę że w PL jest jednym z niewielu o ile nie jedynym co zgłębili to jedno moto "od podszewki".

Koniec off-topa



Do tematu to jak dla mnie na co dzień tylko WR 450 albo EXC 525. Oba moto przy rzetelnym serwisie (luzy zaworowe, olej, filtr powietrza) przelatają minimum 200mth przed rozbiórką silnika. Przy omijaniu torów czy to supermoto czy MX spokojnie powinny wytrzymać więcej. 

Jako że ja "SUZUKI FAN NAMBER 1" to jestem ciekawy jak długo by żył RMX - ale mało popularne moto więc chyba się nie dowiem.

Pozdro

Słyszałem że w WR 450 nie było za dobrze z rozrządem, ale to te starsze roczniki a co do tych nowych to nie wiem od którego było okej

GasGas EC 250 2T
Suzuki DR-Z 400SM

88

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

Septic napisał/a:

Słyszałem że w WR 450 nie było za dobrze z rozrządem, ale to te starsze roczniki a co do tych nowych to nie wiem od którego było okej

W WR 450 nie było problemów z rozrządem. W WR/YZ426 kółka rozrządu obracały się na wałkach (po milionie mil) i rozjeżdżały się "punkt" zerowy.

W 450 na aluramie absolutnie nie było takich problemów.
W 450 były jakieś awarie rozruszników ale to chyba na ramie metalowej jeszcze.
WRka na wtrysku też ma swoje "fanaberie" z odpalaniem i odkorkowywaniem ale to już inna historia.

Pozdrawiam,
Piotrek

89

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

Aaa no to dzięki za sprostowanie ;D

GasGas EC 250 2T
Suzuki DR-Z 400SM

90

Odp: EXC 450 VS 525 na drogę

WR 450 kupuje się od 2004. 2003 miały problem z rozrusznikiem.