1 Ostatnio edytowany przez qnik (2016-12-01 21:05:44)

Temat: Taddy

szkoda:
[url]http://www.redbull.com/pl/pl/motorsports/offroad/stories/1331832278314/wywiad-tadek-blazusiak-konczy-kariere[/url]
w tym wypadku należy chyba pojechać do Krakowa 10.12.2016...

DRZ400SM + WR250F + PW80

2

Odp: Taddy

Trochę szkoda.
Fajnie było oglądać Polaka rywalizującego i wygrywającego z najlepszymi na tej planecie.
Póki co nie widać godnego następcy... :(
Ja miałem cichą nadzieję, że jeszcze kilka lat powalczy tylko może przebranżowi sie na imprezy typu Romaniacs czy Seba to Sky.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

3

Odp: Taddy

Mam wielką nadzieję że nie skończy zupełnie z moto. Kto wie, może Dakar? Tak czy tak póki co nie ma godnego następcy na arenie międzynarodowej, znowu nie będzie co oglądać :(

CRF 450 < exc 125 < sx 125 < sm690 <3

4

Odp: Taddy

W wywiadzie mówił, że kończy z zawodowstwem ale w branży motocyklowej ma zamiar pozostać

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

5

Odp: Taddy

robertp6 napisał/a:

W wywiadzie mówił, że kończy z zawodowstwem ale w branży motocyklowej ma zamiar pozostać

A co ma robić jak od małego jeździ tylko motocyklami i nic więcej w życiu nie robił?:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: Taddy

Nie no spoko nie dziwię mu się :) napisałem to bo post wyżej matkrk pisał "Mam wielką nadzieję że nie skończy zupełnie z moto. Kto wie, może Dakar?" :P

Honda XR400R Enduro || Honda XR650R SM

7

Odp: Taddy

hacker33 napisał/a:

A co ma robić jak od małego jeździ tylko motocyklami i nic więcej w życiu nie robił?:)

To tylko pokazuje, że jeżeli ktoś ma być mistrzem, to musi zaczynać od małego i trwać w tym nieustannie. Taddy jeździł na japońcach ew. zachodnich konstrukcjach, kiedy większość z nas śliniła się na widok motorynki.

EXC 525 in progress

8

Odp: Taddy

straszna strata dla sportu. Uwielbiałem oglądać go w akcji.