1 Ostatnio edytowany przez achcik (2016-10-28 22:00:42)

Temat: Kółeczka supermoto Yamaha wr 450f

Witam!!
Mam możliwość kupić felgi sm do mojej yamahy przód 16,5 tył 5.5 tylko razi mnie w nich jedna rzecz, a wiec tak tylna felga z jednej stromy jest "pozemdolona" przez łańcuch, i teraz mam małe pytanko. Czy znacie może jakiś warsztat który podjąłby sie renowacji tej felgi???? tzn uzupełniły braki felgi wyrwanej przez łańcuch


Edit:

Lub może ma ktos na sprzedaż ładny zestaw supermoto do yamahy zależy mi aby w przej piaście było wejście pod ślimak licznika!!!!!!!!!!!!!!!

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO

2

Odp: Kółeczka supermoto Yamaha wr 450f

achcik napisał/a:

Witam!!
Mam możliwość kupić felgi sm do mojej yamahy przód 16,5 tył 5.5 tylko razi mnie w nich jedna rzecz, a wiec tak tylna felga z jednej stromy jest "pozemdolona" przez łańcuch, i teraz mam małe pytanko. Czy znacie może jakiś warsztat który podjąłby sie renowacji tej felgi???? tzn uzupełniły braki felgi wyrwanej przez łańcuch

Ale po co jak za chwilę będzie to samo?

Pozdrawiam,
Piotrek

3

Odp: Kółeczka supermoto Yamaha wr 450f

mallly200sx napisał/a:
achcik napisał/a:

Witam!!
Mam możliwość kupić felgi sm do mojej yamahy przód 16,5 tył 5.5 tylko razi mnie w nich jedna rzecz, a wiec tak tylna felga z jednej stromy jest "pozemdolona" przez łańcuch, i teraz mam małe pytanko. Czy znacie może jakiś warsztat który podjąłby sie renowacji tej felgi???? tzn uzupełniły braki felgi wyrwanej przez łańcuch

Ale po co jak za chwilę będzie to samo?



domyslałem ze beda takie pytania :D pytam bo chciałbym przed wsadzeniem ich do moto były jak nowe, a zima długa.....

Yamaha dt125x rok 2007
Yamaha wr450f rok 2007- SUPERMOTO