31

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Polecam SPIDI a szczególnie wyprzedaże jesienne w Honda Plaza i Motoholikach w stolicy :)

KTM 520 brudas + sm

32 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-11-03 18:44:23)

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

delta napisał/a:

a to świat się kończy na dajnisach i alpajnstarsach?

Co racja to racja... Jednak oba chyba najbardziej popularne u nas(z tych solidnych marek). Nie wiem na ile to magia marki i marketingu a na ile kwestia dostępności.

velkurczak napisał/a:

Spidi, jak nie zmieniasz kombi żeby było pod kolor moto, tylko masz zamiar jakiś czas w tym jeździć, to ja bym walił w Dainese.

Zmieniam bo mój kombiak jest na mnie za luźny i za duży(schudłem sporo) a poza tym to stary Probiker więc bardzo prosty i budżetowy kombiak.

kucio1 napisał/a:

Polecam SPIDI a szczególnie wyprzedaże jesienne w Honda Plaza i Motoholikach w stolicy :)

Kucio właśnie od nich wracam... z nowym kombi! :D
Zdecydowałem się na model Supersport Wind Pro.

Jest to zdaje się podstawowy jednoczęściowy model z oferty firmy SPIDI.
Nie ma co się czarować - do wybajerzonych topowych modeli Dainese, Alpiny czy nawet SPIDI, raczej nie ma co porównywać. Jednak od Motegi lub Chalangera, nad którymi poważnie myślałem, jest co najmniej klasę lepiej wykonany.

Na plus - dużo elastycznych wstawek, skóra miękka, elastyczna i przyjemna w dotyku, fajne neoprenowe wstawki (w kołnierzu, na mankietach rękawów i u dołu nogawek), dobra wentylacja, bardzo rozsądny stosunek cena/jakość, certyfikowane ochraniacze.
Na minus - wentylacja(coś co będzie genialne w ciepłe dni będzie przekleństwem w chłodne dni;), nietypowe stosunkowo małe slidery(producent twierdzi, że to celowy zabieg pozwalający na szerszy zakres regulacji jak i gdzie ma być zapięty), podpinka wszyta na stałe.

Tak jak Kucio napisał - mają jeszcze pojedyncze sztuki w wybranych malowaniach przecenione.
Co ciekawe przecenione kombiaki to czesto aktualne modele i aktualne malowania.
Jak ktoś też szuka warto podjechać...
Aha - ja wpasowałem się idealnie w 54 przy 187cm wzrostu i wadze ~92kg.
Daleko mi do koksa ale regularnie ćwiczę i jestem jestem raczej dobrze zbudowany.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

33

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Kurde za taką cenę to i ja bym kupił mimo, że chwilowo jestem bez moto :D

34 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-11-03 19:26:11)

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

No z prawie 3,5k na 2k z groszami to naprawdę konkretna promocja!
Trzeba tylko trafić w swój rozmiar i kolor albo nie wybrzydzać nad kolorami - ja wziąłem czarny z białymi wstawkami choć pod moto bardziej pasowałaby mi wersja z czerwonymi akcentami. Tysiak jednak piechotą nie chodzi...
Co ciekawe w innych sklepach, sprawdzałem nawet w zagranicznych, te kombiaki nawet jak są w promocji to dalej kosztują sporo więcej bo pod 3tysiaki a zwykle nawet więcej.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

35

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Cieszę się :)
Sam w Honda Plaza kupiłem...ceny bardzo atrakcyjne.
Mam SPIDI TRACK TOURING, ale myślę nad WIND PRO ;)

KTM 520 brudas + sm

36

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Spidi, z tego co zrozumiałem w Honda Plaza robiłeś zakupy, tak? Kojarzysz może, czy mieli jakieś buty Sidi na przecenie?

FMX 650

37

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Butów to oni nie mają raczej, byłem tam w tym roku i rok temu, ogólnie szeroka oferta kurtek, spodni, rękawic, kasków, kombinezonów ale butów jak na lekarstwo. Na stronie była albo nadal jest rozpiska co mają na stanie w promocji.
SPIDI, czy Twój kombi jest w całości wykonany z jednakowej skóry? U mnie jedna część jest ze skóry o innej gładkości niż druga :) I jestem ciekawy czy może też tak masz.
Polecam ogólnie zakupy tam, już wcześniej kiedyś pisałem. Kupę hajsu można zaoszczędzić, naprawdę. Rok temu śledziłem promocje bo się ubierałem i już przez całą zimę nigdzie nie było takich promocji jak tam. A w tym roku kupiłem spidi carbo 3 w cenie 470.

WR250X -> Husaria 701

38 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-11-04 00:34:10)

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Bury , sorki,  nie zwróciłem uwagi na buty szczerze mówiąc.
Ciuchów mają naprawdę sporo więc buty rzecz jasna też. Nie wiem jednak na ile szeroki wybór mają na miejscu i jak wygląda kwestia przecen. Myślę, że warto spróbować - zadzwoń zapytaj.

Dziewczyna, która pomagała mi wybrać kombi, wspomniała, że mają taką politykę, że przeceniają rzeczy, które mają fizycznie na salonie i nie sprzedały się przez cały sezon(rok). Stąd właśnie przecenione ciuchy dalej znajdujące się w aktualnej ofercie i katalogach producenta.
Sam byłem zdziwiony jak zobaczyłem wiszące na jednym wieszaku takie same ciuchy tylko jedne w regularnej cenie a inne ok. 40% taniej. Jedyne co je różniło to konfiguracja kolorystyka/rozmiar bo przeceny dotyczyły wszystkich koloró i modeli.

Shonek - ja tą listę od Ciebie przeglądałem pod kątem najpierw kasków a teraz kombi.
Szczególnie przy kombi dosyć dokładnie ją przefiltrowałem i powiem Ci, że pojechałem tam teochę bez przekonania. Z listy wynikało, że mają na krzyż jeden czy dwa egzemplarze, ktore może podejdą na mnie a na miejscu okazało się, że wszystkiego jest do wyboru do koloru. Oczywiście jak na taką promocję. Obstawiam, że lista może nie być pełna.

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

39

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Ja tam kupiłem Sidi ST za ok 800zł Arai Chaser V za 1400...tylko trzeba trafić w rozmiar :D

KTM 520 brudas + sm

40

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

Spidi napisał/a:
delta napisał/a:

a to świat się kończy na dajnisach i alpajnstarsach?

Co racja to racja... Jednak oba chyba najbardziej popularne u nas(z tych solidnych marek). Nie wiem na ile to magia marki i marketingu a na ile kwestia dostępności.

taa, głównie magia marketingu.

Spidi to masz swój firmowy kombi, no proszę, graty:D

Ja mam 2szt. Arlen ness-a, 1pc i 2pc, oba godne polecenia, ten 2pc dużo paciaków przeżył i ma się nadal dobrze. Jedyne co to na spodniach napis się poszarpał.
Zresztą oba te kombiki też kupowałem tam w hondzie zimą w dobrej cenie.

Teraz mam Gimoto i lepszego na sm sobie nie wyobrażam.

https://www.bikepics.com/members/81

41

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

delta - gdzie kupiłeś tego Gimoto ? jeden koleszka zamówił i potem miał problem ze sprzedającym..

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

42

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

levis napisał/a:

delta - gdzie kupiłeś tego Gimoto ? jeden koleszka zamówił i potem miał problem ze sprzedającym..

u producenta, na stronie jest konfigurator, szyją na wymiar idealne

https://www.bikepics.com/members/81

43

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

delta napisał/a:

Spidi to masz swój firmowy kombi, no proszę, graty:D

Hehe się porobiło - zupełnie jak szyty na zamówienie z wstawioną ksywką! ;))

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

44

Odp: Sprzedam kombinezon 1PC Alpienstars rozmiar 50 (LICYTACJA OD 1ZŁ)

BERIK ;) only BERIK

SUZUKI RMX450Z