46 Ostatnio edytowany przez Spidi (2016-09-08 19:42:42)

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Hehe cóż - jak to mówią, niczemu sie dziw bo życie nie przestanie Cię zaskakiwać! ;)
Gość bardzo konkretny - w czwartek wieczorem wystawiłem ogłoszenie, w piątek rano dostałem SMSa z pytaniem kiedy można przyjechać. Powiedziałem, że z racji iż jestem na łódce i korzystam z pogody to dopiero w niedzielę wieczorem.
Przyjechał tak jak się umówił, razem z żoną. Pooglądał, popytał, zrobił rundkę, dał mi solidną zaliczkę, spisaliśmy umowę przedwstępną i umówiliśmy się na odbiór.

Ja we wtorek wracając ze stolicy zabrałem go autem do Białego a stamtąd już sam, na kołach, pocisnął do stolicy.

Przez całą drogę, a jechaliśmy przez ponad 3 godziny(remonty), wymieniliśmy dosłownie kilka zdań bo mega ciężko było nam się porozumieć. Nawet translator, z którego nieustannie korzystał nie ogarniał o co mu chodzi.
Z kolei ja wg. niego za szybko mówię... :))
Wydaje mi się, że próbował mi opowiedzieć o Argentynie i że tam nie mógłby sobie pozwolić na taki motocykl ponieważ przez wysokie podatki importowane motocykle są dużo droższe niż u nas...

Wesoło przynajmniej! :) Aha - na koniec jeszcze powiedział, że gdybym był w Warszawie i czegoś potrzebował to śmiało mogę do niego dzwonić. Miły gość... :)
Niech mu fura dobrze służy!

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

47

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Wydaje mi się, że na którejś grupie na FB z 690 się chwalił nowym nabytkiem

PBM

48

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Argentyńczyk to tylko po hiszpańsku ewentualnie włoski.

Było MT-09,WR125X,jest MT-07-SP

49

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Motocykl jeździ po Wawie - potwierdzone info. Na początku tygodnia widziałem go na Powiślu, detale się zgadzają. Budzi zainteresowanie ;)

KTM SMC 690

50

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

o nieee, myślałem, że w końcu spotkamy jakiegoś smcra w Warszawie co jezdzi po schodach :)

yamaha 29 koni
husq więcej koni

51 Ostatnio edytowany przez Equil (2017-06-17 19:45:47)

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

im starszy tym droższy ;) [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-r-rok-2013-CID5-IDmPYru.html[/url]

52

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Equil napisał/a:

im starszy tym droższy ;) [url]https://www.olx.pl/oferta/ktm-690-smc-r-rok-2013-CID5-IDmPYru.html[/url]


Nawet te same foty :D

WR250X -> Husaria 701

53

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Kumpel ma igle smcra z 2014 roku do sprzedania, full akrap, po serwisach nowe opony, klocki i inne pierdoly, jakies fajne handbary przebieg 6000 tys km. Info na pw jaki cos. Warszawa

54

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

Panowie , co to za rodzaj/model kasku na ostatniej fotce?

benzyna

55

Odp: KTM SMC-R 690, 2013 rok

O proszę jaka ciekawostka! :)

Kask to o ile mnie pamięć nie myli Shark, modelu nie pamiętam ale znajdziesz na bank(RAW czy coś w ten deseń).

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle