31

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Dokładnie w Czechach jest tak jak u nas - i sprawdza się to doskonale. Jak ktoś z pucharu chce jeździć z szybszymi to zapraszamy do MP , a nie tak , że treningi to z szybszymi z MP - ale zawody już w PP , żeby nazbierać pucharków  :))
Co do ceny - fakt nie jest tanio. Dla pocieszenia pozostaje fakt ze w WMMP jedna sesja kosztuje 100zł :)

KTM 450 SMR
#49 S2 Mistrzostwa Polski

32

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

levis napisał/a:

ja pierdole, po prostu nie rozumiem, jak można godzić się na złodziejstwo w biały dzień...

Oficjalnie nazywają to sesją godzinną, a w praktyce jeździsz 15 min... No chyba, że jakimś cudem w rozpisce wyjdzie, że np Amator jedzie 2 x w ciągu godziny...

Franz - pogadamy jak będziesz ojcem - wtedy zobaczysz ile będziesz miał czasu na jazdę :-) A ile będziesz pisał z komórki trzymając bobasa w drugiej łapie :D

Levis ja ma 2 dzieci i jakoś jeszcze znajduję czas na jazdę. Z tego co widzę są dwa typy ludzi startujących w zawodach.

Pierwsza grupa to ci co chcą jeździć i to robią bez względu na okoliczniści

Druga grupa, do której ty się zaliczasz to teoretycy, którym zawsze wszystko przeszkadza i wszędzie widzą problem.

Dobra rada Franza zacznij jezdzić, a czasy same się poprawią.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

33 Ostatnio edytowany przez levis (2016-08-31 20:49:14)

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

cóż, widzę, że schodzimy na personalne wycieczki. A mi chodzi tylko o fakt 30 PLN za 15 min jazdy.

Chciałbym jeździć, ale jeszcze mnie nie pojebało, żeby takie stawki płacić, tymbardziej, że traktuję to jako budżetowe hobby, na które nie mogę wydawać 30 tyś rocznie...

a no i jeszcze jedno: są ludzie, którzy startują, żeby wygrywać puchary, a są tacy, którzy po prostu lubią trochę rywalizacji i niekoniecznie mają potrzebę wygrywania za wszelką cenę.

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

34 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2016-08-31 21:38:43)

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

levis jestem daleki od personalnych wycieczek! Ale lepiej jezdzic niz ciagle cos grzebac i wymyslac.
Juz kiedys byl ten temat poruszany, to jest sport motorowy i niestety wiaze sie on z pewnymi kosztami. Trzeba sie z tym pogodzic. Cieszyc sie trzeba, ze motocykle nie maja cen koni do sportu. Co do wygrywania za wszelka cene jezeli ktos sie decyduje na uprawianie jakiegos sportu i angazuje w to swoje finanse to po to zeby rywalizowac i wygrywac, a nie marudzic.
Jeżeli to jest tylko dla fanu to lepiej potrenowac w radomiu lub innym torze. Jak chcesz startowac w zawodach to na zasadach jakie panuja i nie marudzisz.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

35

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Ej Pany w amatorze sprawdzaja drutowanie śrub?
i trzeba lampy posciągać? w regulaminie jak wół, jak w praktyce?

36

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

W Bydgoszczy sprawdzaja

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

37

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

kakarotto napisał/a:

Ej Pany w amatorze sprawdzaja drutowanie śrub?
i trzeba lampy posciągać? w regulaminie jak wół, jak w praktyce?

Stare ale jeszcze trochę jare [url]https://docs.google.com/document/d/1WbfyovVycVW9nKYXM0ahkoJ9arMVcsf-z5YuxRCRa-4/pub[/url]

Wnioskuję o stworzenie osobnej klasy dla Levisa "maruderzy" doskonale pasuje :)

100% koncentracji = 100% satysfakcji - moje małe enduroooo - #997 rejsing
O nas http://www.youtube.com/watch?v=z5LUptOcE_o&feature=youtu.be
Part 1  http://www.youtube.com/watch?v=l-6jEjyYJpg
Part 2  http://www.youtube.com/watch?v=PWdubyCHfnQ

38

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Siemka, gdyby był ktoś chętny na zdjęcia to mój ziomek fotograf przyjeżdża ze mną na ostatnią rundę :) Jego fotki zobaczyć można było często w gazecie xcross :) Chętni niech do mnie piszą na priv.
Pozdro i do zobaczenia :)

39

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

hermes napisał/a:
kakarotto napisał/a:

Ej Pany w amatorze sprawdzaja drutowanie śrub?
i trzeba lampy posciągać? w regulaminie jak wół, jak w praktyce?

Stare ale jeszcze trochę jare [url]https://docs.google.com/document/d/1WbfyovVycVW9nKYXM0ahkoJ9arMVcsf-z5YuxRCRa-4/pub[/url]

Wnioskuję o stworzenie osobnej klasy dla Levisa "maruderzy" doskonale pasuje :)

+1

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

40

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Levis dla jasności w Czechach odkąd jeżdżę a to mija 3 sezon sobotnie treningi są płatne (900 koron za cały dzień) i są z podziałem na klasy z uwagi na bezpieczeństwo. Uważam , że to bardzo dobre rozwiązanie i jeżeli tak jest na naszym podwórku to bardzo dobrze i prośba przestań cudować a weź się za jazdę wtedy człowiek myśli tylko co poprawić w jeździe a nie wymyślać problemy. To tak jak z babą jak nie ma co robić to zaczyna cudować i jest przejebane :)

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

41

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Jakkolwiek Levis mówi w dziwnym i nie zrozumiałym stylu, to jednak nie mogę się nie zgodzić, że 30zł za 15min, to trochę gorzej niż rok temu 30zł za godzinę. 150 za dzień, a 150 za 8 sesji po 15min- no jest różnica. 

Ok jest jak jest, trzeba z tym żyć. Od tych 30-150zł nie zależy, to czy przeżyję do końca miesiąca czy nie. Przecież gdyby tak było nie pchałbym się w "drogi" sport.

Podział na grupy jest jak najbardziej potrzebny, bo z pitami nie da się jechać bezpiecznie.

Nie dziwię się też, że MP się cieszy, bo ma prawie pusty tor (koło 10-15 zawodników) - też bym się cieszył.

W PP/ amator nie jest już tak kolorowo bo może się okazać, że nie starczy pojemności toru (32 motocykle pojemności)- będzie ciasno.

Kwestia czy taki podział jest "najlepszy" czy nie lepiej rozbić to już na 4ry grupy. PP/MP/AMATOR/PIT.
I wtedy w jednej godzinie są 4ry sesje.

Pozdrawiam,
Piotrek

42

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

Panowie przyjeżdżajcie na samą rundę  , bez piątkowego treningu i po temacie , w motocrossie tydzień przed zawodami nie można trenować na torze gdzie bedą odbywały się zawody pod rygorem WYKLUCZENIA z zawodów !!!

43

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

W mx równają tor i chodzi o to by na zawody był w dobrym stanie.

44

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

karol128 napisał/a:

W mx równają tor i chodzi o to by na zawody był w dobrym stanie.


w dzisiejszych czasach wyrównanie toru mx nie stanowiło by problemu , :):)

chodzi o cos innego , nie objeżdzamy się na danym torze , jedziesz na rundę i walisz z partyzanta nie kazdy ma możliwość wyjechać czwartek wieczorem już na zawody piatek trenowac sobota startować , moim zdaniem w ogóle rundy powinny odbywać się w niedziele gdzie ludzie mają wolne i mogło by to przyciagnąć , kibiców

45

Odp: VI Runda Bydgoszcz - 03.09.2016

W niedzielę jest w Bydzi giełda samochodowa.
[url]http://arigato.pl/motoryzacja/gieldy/bydgoszcz/index.php[/url]

Pozdrawiam,
Piotrek