511

Odp: Sezon 2017

mallly200sx napisał/a:
wyrzyk969 napisał/a:

ja to się zastanawiam czy będę musiał zdawać jak mam ważną licencje sędziowską hehe teoretycznie jest ona potwierdzeniem, że znam regulamin, więc ciekawy jestem...

Tak. Bo praktyka na egzaminie też jest! :)

Masz licencję sędziego sportu motocyklowego?
Szukam sędziego na zawody :)

co organizujesz ?

sprzedam części
EXC 520 /  LC4 620 - całe na części - koła enduro - koła KTM DUKE SM
DRZ 400 - części zawieszanie, elektryka, air box, sprzęgła, elementy silnika
gg 6777220            tel 698 - 672 - sto jeden

512

Odp: Sezon 2017

wyrzyk969 napisał/a:

praktyka, praktyką, źle się wyraziłem bo chodziło mi tylko o teorię hehe

mam klasy "O" czyli okręgówki mogę obstawiać, kontaktowaliście się z moim bratem w sprawie karetek?

Jaka to firma? podaj mi dane na PW. Psiałem tylko do firm w Warszawie

Pozdrawiam,
Piotrek

513

Odp: Sezon 2017

niwy napisał/a:

Naucz naucz. W Koszalinie chcieli mi wmówić nieprawdę. Z trzech zdających tylko ja wiedziałem ile sec jest za falstart. Było zaskoczeni cytuje : Zawsze dawaliśmy 20 sec -,- a w regulaminie na 2016 było 10 sec.
Przydaje sie poczytać ;)

W Koszalinie jest "najtrudniej", bo tam dają Ci kartkę papieru, kilka pytań i tyle.

Ja po Koszalinie, nie zdążyłem wyrobić licencji, to zdawałem jeszcze raz w Bydgoszczy...
... i tam zebrała sie "komisja", poopowiadała nam co można, czego nie można, omówiła zasady panujące na torze, flagi, a dopiero potem był egzamin - więc jak się uważnie słuchało, to potem pisanie egzaminu to była czysta przyjemność. :)

#21, śnieg

514

Odp: Sezon 2017

Czyli jak nie zdam to i tak biore udział w zawodach tak?

515

Odp: Sezon 2017

MAĆKO napisał/a:

Czyli jak nie zdam to i tak biore udział w zawodach tak?

Nie

Pozdrawiam,
Piotrek

516

Odp: Sezon 2017

Nosz k***a:D A już wyłączyłem regulamin:P

517 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2017-02-01 21:40:57)

Odp: Sezon 2017

Panowie i Panie mam pytanko :) dlaczego zaklepujecie swoj numer n stronie motoresults w kilku klasach jak będziecie jechali w jednej? Mysle ze jest to kiepski pomysl. Dajmy innym tez mozliwosc wyboru numeru. Przy takim podejsciu kazdy sobie zaklepie numery jakie mu pasuja a reszta bedzie w dupie. Widze ze sa zawodnicy ktorzy planuja starty od klasy Amator po Mistrzostwa Polski

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

518 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2017-02-01 21:42:29)

Odp: Sezon 2017

Ja jadę w PP i mam być może  Pitbike, a ze wyrabiam licencję A- do startów za granicą to do MP muszę mieć swój numer na ostatnią rundę w zapasie ;) Dobra wymówka?
24 z pitbike w drodze wyjątku mogę oddać.
W amatorach i street 24 jest wolne :)

Pozdrawiam,
Piotrek

519

Odp: Sezon 2017

snieg napisał/a:
niwy napisał/a:

Naucz naucz. W Koszalinie chcieli mi wmówić nieprawdę. Z trzech zdających tylko ja wiedziałem ile sec jest za falstart. Było zaskoczeni cytuje : Zawsze dawaliśmy 20 sec -,- a w regulaminie na 2016 było 10 sec.
Przydaje sie poczytać ;)

W Koszalinie jest "najtrudniej", bo tam dają Ci kartkę papieru, kilka pytań i tyle.

Ja po Koszalinie, nie zdążyłem wyrobić licencji, to zdawałem jeszcze raz w Bydgoszczy...
... i tam zebrała sie "komisja", poopowiadała nam co można, czego nie można, omówiła zasady panujące na torze, flagi, a dopiero potem był egzamin - więc jak się uważnie słuchało, to potem pisanie egzaminu to była czysta przyjemność. :)


W poznaniu jest podobnie . Dostało się kartkr z pytaniami i siedział facet co nas pilnował

Kuba #18

520

Odp: Sezon 2017

maniek-rr312 napisał/a:

Panowie i Panie mam pytanko :) dlaczego zaklepujecie swoj numer n stronie motoresults w kilku klasach jak będziecie jechali w jednej? Mysle ze jest to kiepski pomysl. Dajmy innym tez mozliwosc wyboru numeru. Przy takim podejsciu kazdy sobie zaklepie numery jakie mu pasuja a reszta bedzie w dupie. Widze ze sa zawodnicy ktorzy planuja starty od klasy Amator po Mistrzostwa Polski

To chyba trochę przez to jak wygląda kalendarz. I runda nie ma klasy Amator więc trzeba będzie startować w PP. Kolejne rundy jak będzie można to klasa Amator + Street. Do MP się nie pakuje ale widzę, że jest jeden ambitny co chce zaliczyć wszystkie klasy w sezonie ;)

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

521

Odp: Sezon 2017

barnabab napisał/a:
maniek-rr312 napisał/a:

Panowie i Panie mam pytanko :) dlaczego zaklepujecie swoj numer n stronie motoresults w kilku klasach jak będziecie jechali w jednej? Mysle ze jest to kiepski pomysl. Dajmy innym tez mozliwosc wyboru numeru. Przy takim podejsciu kazdy sobie zaklepie numery jakie mu pasuja a reszta bedzie w dupie. Widze ze sa zawodnicy ktorzy planuja starty od klasy Amator po Mistrzostwa Polski

To chyba trochę przez to jak wygląda kalendarz. I runda nie ma klasy Amator więc trzeba będzie startować w PP. Kolejne rundy jak będzie można to klasa Amator + Street. Do MP się nie pakuje ale widzę, że jest jeden ambitny co chce zaliczyć wszystkie klasy w sezonie ;)

No właśnie z nr 6 jeździł chyba w poprzednich latach w pucharze inny kolega niż ten co go sobie na 2017 zaklepał we wszystkich klasach. Trochę słabo.

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

522

Odp: Sezon 2017

no tak NR 6 zajęty od lat.

523

Odp: Sezon 2017

Na stronie motoresults jest napisanie odnośnie anulowania rezerwacji:
"Natomiast w przypadku złośliwego lub nieodpowiedzialnego rezerwowania numerów we wszystkich klasach (np. MX65, MX Kobiet, MX Masters, Otwarta licencja i MX1 C) będziemy całkowicie usuwać rezerwację, gdyż taki wybór klas wskazuje, że to jest żart." Ten nr 6 moim zdaniem się na to łapie.

DRZ400 SM -> WR250X-> CR 250 R -> RMZ450 RR -> nicość

524

Odp: Sezon 2017

Może zaklepal w celu odsprzedaży? :)

"Nie ma boga. Jest Mmmmotór!"
KTM SMR450 '13 #23

525

Odp: Sezon 2017

Martinez18 napisał/a:

W poznaniu jest podobnie . Dostało się kartkr z pytaniami i siedział facet co nas pilnował

Dało się ściągać ? bo nie wiem czy się uczyć....?  :)

CRF450R SM