91

Odp: 24MX ciekwe oferty

W linku jest tylko jeden tańszy model w czerwonym malowaniu w niepełnej rozmiarówce, reszta to wersje 4.5 a nie 5.5, 6.5 nie wspomnę. W takiej cenie to nawet na zapas warto kupić ;)

EXC 525 in progress

92 Ostatnio edytowany przez Piotrek (2018-06-22 20:29:13)

Odp: 24MX ciekwe oferty

wczoraj byla pelna rozmiarowka ze wszystkich kolorow.

Pamietam jak mierzylem ze 3 miesiace temu w sklepie stacjonarnym, carbon na wyprzedazy za 1500. W sumie nie wzialem tylko dlatego, ze byla jedynie wersja z czerwonym... Na co zwrocilem uwage na +, kask jest maly z zewnatrz w porownaniu do innych.

SMCR Wings

93

Odp: 24MX ciekwe oferty

Ja zamówiłem eLki z 5.5 i 6.5. Zobaczę który będzie mi lepiej leżał i ten drugi bedzie na sprzedaż. No chyba że okażą się tak zajebiste że zostawię i jeden będzie na sm a drugi na zimowe enduro. Ogolnie fajnie ze weszla ta akcja bo i tak byłem na zakupie nowego kasku.

Hsq SMR 511
#511

94

Odp: 24MX ciekwe oferty

Dziku napisał/a:

W linku jest tylko jeden tańszy model w czerwonym malowaniu w niepełnej rozmiarówce, reszta to wersje 4.5 a nie 5.5, 6.5 nie wspomnę. W takiej cenie to nawet na zapas warto kupić ;)

nie no, to tak na szybko. Nie powiem, ze 24mx dalo złą oferte. Ciekawi mnie tylko realny powód, dlaczego aż taka wyprzedaż.

RMX 450Z

95

Odp: 24MX ciekwe oferty

Ayahuasca napisał/a:
Dziku napisał/a:

W linku jest tylko jeden tańszy model w czerwonym malowaniu w niepełnej rozmiarówce, reszta to wersje 4.5 a nie 5.5, 6.5 nie wspomnę. W takiej cenie to nawet na zapas warto kupić ;)

nie no, to tak na szybko. Nie powiem, ze 24mx dalo złą oferte. Ciekawi mnie tylko realny powód, dlaczego aż taka wyprzedaż.

Po co się zastanawiać XD Trzeba brać :)

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

96

Odp: 24MX ciekwe oferty

EmoKah napisał/a:
Ayahuasca napisał/a:
Dziku napisał/a:

W linku jest tylko jeden tańszy model w czerwonym malowaniu w niepełnej rozmiarówce, reszta to wersje 4.5 a nie 5.5, 6.5 nie wspomnę. W takiej cenie to nawet na zapas warto kupić ;)

nie no, to tak na szybko. Nie powiem, ze 24mx dalo złą oferte. Ciekawi mnie tylko realny powód, dlaczego aż taka wyprzedaż.

Po co się zastanawiać XD Trzeba brać :)

niby ta, zawsze można zrobić zwrot bez żadnego problemu :)

RMX 450Z

97

Odp: 24MX ciekwe oferty

Ayahuasca napisał/a:

Ciekawi mnie tylko realny powód, dlaczego aż taka wyprzedaż.

Myślę że realnym powodem są pieniądze. Czyszczą magazyny i tyle.
Dwa lata temu kupiłem od nich Airoh CR 900 za 299 zł z przesyłką. Powodem było wprowadzenie CR 901. Z resztą kilka osób z forum kupiło te kaski.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

98

Odp: 24MX ciekwe oferty

coś czuję że za niedługo będzie wypływ kasków na allegro :P w sumie niezły biznes ^^

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

99

Odp: 24MX ciekwe oferty

wyszedl nowy model, to sprzedaja stary. Malowania z oferty sa z przed kilku lat.

SMCR Wings

100

Odp: 24MX ciekwe oferty

Taka wyprzedaż ostatnich sztuk, że teraz znowu te kaski po 2 koła :/

EXC 525 in progress

101

Odp: 24MX ciekwe oferty

Dziku napisał/a:

Taka wyprzedaż ostatnich sztuk, że teraz znowu te kaski po 2 koła :/

Ciekawe czy uzupełnią rozmiary, bo póki co praktycznie nic nie ma.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

102 Ostatnio edytowany przez Koso (2018-06-25 08:52:58)

Odp: 24MX ciekwe oferty

Zamówiłem model 5,5 i wykonanie tego kasku jest fatalne, szczerze to bym 500zl nie dał za niego, ja go zwracam

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

103 Ostatnio edytowany przez Oui (2018-06-25 18:02:52)

Odp: 24MX ciekwe oferty

kask dupy nie urywa , ale nie jest tragicznie (mam wersje carbonową). Rozmiarowo tak samo jak fox , zewnętrznie troche mniejszy (czuć to przy wkładaniu i wykładaniu głowy) , ale jak już głowa w środku to pasuje bardzo dobrze , na wygode nie moge narzekać. Podczas jazdy fajnie przewiewny , bardziej niż fox. Jakość wykonania to się okaże po jakimś czasie , jak narazie nie widze niczego co by miało zaraz odlecieć.

Jedynie co wkurza jest to , że moje gogle 100% nie siedzą idealnie , otwór jest ciut za mały by idealnie przylegały do twarzy jak w przypadku fox'a

za te pieniądze co go kupiłem (800zł) nie ma źle , aczkolwiek w życiu bym nie kupił za cene detaliczną :)

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530

104

Odp: 24MX ciekwe oferty

Oui napisał/a:

kask dupy nie urywa , ale nie jest tragicznie (mam wersje carbonową). Rozmiarowo tak samo jak fox , zewnętrznie troche mniejszy (czuć to przy wkładaniu i wykładaniu głowy) , ale jak już głowa w środku to pasuje bardzo dobrze , na wygode nie moge narzekać. Podczas jazdy fajnie przewiewny , bardziej niż fox. Jakość wykonania to się okaże po jakimś czasie , jak narazie nie widze niczego co by miało zaraz odlecieć.

Jedynie co wkurza jest to , że moje gogle 100% nie siedzą idealnie , otwór jest ciut za mały by idealnie przylegały do twarzy jak w przypadku fox'a

za te pieniądze co go kupiłem (800zł) nie ma źle , aczkolwiek w życiu bym nie kupił za cene detaliczną :)

które gogle? bo racecrafty są np wieksze od accuri o ile sie nie myle

RMX 450Z

105

Odp: 24MX ciekwe oferty

100% accuri

DRZ 400 SM ---> Husqvarna SM 610 ---> KTM EXC 530