1

Temat: Crf sciagacz

Witam, wie ktoś może jaki gwint ma ściągacz magneta do crf450? Z góry dzięki!

2 Ostatnio edytowany przez karol128 (2016-05-31 20:58:01)

Odp: Crf sciagacz

1.5 chyba miał ale niech ktoś jeszcze potwierdzi. No i jeszcze zależy jaki rocznik.

3

Odp: Crf sciagacz

Jeśli jest ten sam co w CRF 250 to jutro mogę podać dokładne wymiary

4

Odp: Crf sciagacz

z tego co znalazłem na aukcjach to "M24x1,5mm gwint prawy wewnętrzny". Jutro zadzwonię do tokarza co by mi dorobił:)
Zabrałem się za wymianę uszczelniaczy silnika ponieważ olej z silnika pcha mi do skrzyni prawdopodobnie, z tego co widzę to od strony sprzegła jest tylko uszczelniacz na wale, na wałku brak, a od strony magneta jest na wałku balansera i wale, któryś jeszcze powiniennem wymienić?
z góry dzięki:)

5

Odp: Crf sciagacz

Magneto poszło sciagaczem dwuramiennym. Z tego co pomierzylem to średnica zewnętrzna gwintu na magnecie to 28mm a skok 1.0, więc nie wiem czemu na aukcjach są inne...

6

Odp: Crf sciagacz

A który masz rocznik? u mnie było m24.

7 Ostatnio edytowany przez Kuba9311 (2016-06-01 14:51:18)

Odp: Crf sciagacz

2005r. w sumie to ja mam wersje X może dlatego jest inna średnica.
Nie będę zakładał już nowego tematu, Może zna ktoś wymiar uszczelniacza prawego wału? W serwisówce podane są wymiary lewego uszczelniacza wału i balansera, niestety prawego nie ma. Na pierwszy rzut oka widać, że lewy uszczelniacz jest jednowargowy, a prawy dwu wargowy. Może wymiary mają takie same? Prosze o pomoc:)
ps. dodałem załącznik ale go nie wyświetla?

[url]https://drive.google.com/file/d/0B6tH9T5hdwfRX01obmgyX29YV0U/view?usp=sharing[/url]