1

Temat: Ktm 690 enduro R 013r

Witam od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem 690 enduro R mam trzy pytania do znawców :)

Jaki najlepszy  olej lać do silnika?
Czy koła od ktm lc4 smc z 2003r bedą pasowały do mojej 690? chciałbym polatać też po mieście na kołach sm,
Kat jest na oryginalnym wydechu ale sprzedawca dołożył mi nowego leo vince po zamntowaniu moto od czasu do czasu zgaśnie potrzebna mapa, czy wgranie mapy jest jakieś trudne? ktoś z pomorza mi to ogarnie? jestem z okolic słupska

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

2 Ostatnio edytowany przez gierwi (2016-03-16 12:11:36)

Odp: Ktm 690 enduro R 013r

Gratuluję zakupu. Niech ładnie służy.
Co do kół to nie wiem, ale spróbuj zasięgnąć informacji na FB 690 GROUP lub [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url]
Mapa raczej potrzebna. Na razie spróbuj procedurę kalibracji:
1. Włącz zapłon, płynnym ruchem otwórz manetkę gazu i takim samym ruchem ją zamknij, wyłącz zapłon KLUCZYKIEM!
2. Zimny silnik uruchom bez dotykania manetki gazu na 15 minut, a potem wyłącz zapłon KLUCZYKIEM.
Wgrania mapy raczej nie unikniesz, ale doraźnie to powinno pomóc.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Ktm 690 enduro R 013r

gierwi napisał/a:

Gratuluję zakupu. Niech ładnie służy.
Co do kół to nie wiem, ale spróbuj zasięgnąć informacji na FB 690 GROUP lub [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url]
Mapa raczej potrzebna. Na razie spróbuj procedurę kalibracji:
1. Włącz zapłon, płynnym ruchem otwórz manetkę gazu i takim samym ruchem ją zamknij, wyłącz zapłon KLUCZYKIEM!
2. Zimny silnik uruchom bez dotykania manetki gazu na 15 minut, a potem wyłącz zapłon KLUCZYKIEM.
Wgrania mapy raczej nie unikniesz, ale doraźnie to powinno pomóc.

He ta kalibracja chyba pomogła :)
A wiesz może jaki olej lać? nie wiem czy chce motula myśle o motorex 10w60

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)

4

Odp: Ktm 690 enduro R 013r

To się cieszę że coś tam pomogłem. Ja moim 690 SMC jeździłem na Motorex 10 w 60, ale instrukcja dopuszcza też 10 w 50 i mechanik w poznańskim serwisie KTM mówił że na pięćdziesiątce jakby lepiej (ciszej) chodzi.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Ktm 690 enduro R 013r

zamówię 10w 50 mam nadzieje że sie nic nie urwie tak jak w poprzednim ktm :)

Albo grubo Albo wcale :p
ktm lc4 640+2x akrapović+ fcr 41+open airbox 06r
Ktm 450 SMR-R 08r
Ktm 690 enduro R + SM 13r /Yamaha R1 tysiączek :)