1

Temat: Tanie Ubezpieczenie

Dzis przyszło mi za Ktma powiadomienie o zbliżającej sie ku końcowi polisie
Teraz płaciłem 102zl, teraz wyliczyli sobie 425.Mowa tu o PZU, aż boje sie myślec ile wylicza za auto
Znacie jakieś alternatywy ?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

2

Odp: Tanie Ubezpieczenie

skok o 400%? :O
co jest grane...

RMX 450Z

3

Odp: Tanie Ubezpieczenie

W tym roku UBE zostali obłożeni podatkiem od "trzymania kapitału" oraz mają w obowiązku dać auto zastępcze z automatu (wcześniej nie było to obligatoryjne i spokojnie mogli zbywać ubezpieczonego tekstem typu "ma Pan blisko przystanek") -pewnie dlatego .
U mnie z autem zrobili dokładnie tak samo (przeniosłem Ube do innej "znanej" firmy i jako "nowy" klient dostałem mocną zniżkę, mimo, że w poprzedniej byłem parę lat).
Z Ube moto żadnej konkretnej nie polecę niestety...

Hardcore - it's more than music...

4 Ostatnio edytowany przez rodman (2016-03-07 21:25:33)

Odp: Tanie Ubezpieczenie

a to gdzieś poza PZU opłacało się jeszcze brać samo OC na moto? Jak do tej pory chyba w PZU było najkorzystniej (czasy przed podwyżką)

DR-Z 400ESM sold

5

Odp: Tanie Ubezpieczenie

tak, o dziwo pzu bylo najtansze. cholera, ciekawe ile bez znizek mi wyjdzie, bo majac 24 lata to chyba jeszcze sie nie ma?

https://www.instagram.com/mdesign_projects/
                      SMCR 2016 <3

6

Odp: Tanie Ubezpieczenie

MarcinAkaMariano napisał/a:

tak, o dziwo pzu bylo najtansze. cholera, ciekawe ile bez znizek mi wyjdzie, bo majac 24 lata to chyba jeszcze sie nie ma?

28 albo 30+ są chyba, ale jestem w podobnej sytuacji. Jutro będę miał informacje od pośrednika to dam znać co mi wyszło.

RMX 450Z

7

Odp: Tanie Ubezpieczenie

w PZU niestety najwolniej rosną zniżki - to jest duży minus u nich...

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

8

Odp: Tanie Ubezpieczenie

Ayahuasca napisał/a:
MarcinAkaMariano napisał/a:

tak, o dziwo pzu bylo najtansze. cholera, ciekawe ile bez znizek mi wyjdzie, bo majac 24 lata to chyba jeszcze sie nie ma?

28 albo 30+ są chyba, ale jestem w podobnej sytuacji. Jutro będę miał informacje od pośrednika to dam znać co mi wyszło.

PZU to jest/była jedyna ubezpieczalnie która miała najniższy punkt wiekowy. Dlatego tam jestem. Próg to był 24 lata chyba.
Ja za moto (OC) w zeszłym miesiącu płaciłem 120zł. NNW było 80zł

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Tanie Ubezpieczenie

A wiecie może gdzie najlepiej  i ile wychodzi mniej więcej ubezpieczenie siebie od wypadku na moto? rozwalam kolano , idę do ubezpieczalni i mi płacą, jest coś takiego ?
ps też miałem w PZU auto, i moto mam, to za forda 1,6 płaciłem na rok 1600 PLN

benzyna

10

Odp: Tanie Ubezpieczenie

katemowski napisał/a:

A wiecie może gdzie najlepiej  i ile wychodzi mniej więcej ubezpieczenie siebie od wypadku na moto? rozwalam kolano , idę do ubezpieczalni i mi płacą, jest coś takiego ?
ps też miałem w PZU auto, i moto mam, to za forda 1,6 płaciłem na rok 1600 PLN

Ja kupiłem NNW z opcją sportów ekstremalnych w Compensie. Koło 800zł rocznie.

Pozdrawiam,
Piotrek

11

Odp: Tanie Ubezpieczenie

można sobie na raty rozłożyć ?

benzyna

12

Odp: Tanie Ubezpieczenie

tak. Dwie.

Pozdrawiam,
Piotrek

13

Odp: Tanie Ubezpieczenie

dzięki za info.

benzyna

14

Odp: Tanie Ubezpieczenie

Dodam od siebie , że rok temu próbowałem dostać ube do moto w 3 znanych firmach (chyba Link4, Promama + coś tam jeszcze) i żadna z nich moto się nie zajmowała (chciałem auto+moto w jednym towarzystwie) - pozostało mi tylko PZU : było względnie tanie (100zł + 60-80 NNW), ale teraz strach się bać o nowe wyliczenie

Hardcore - it's more than music...

15

Odp: Tanie Ubezpieczenie

Ok panowie, mam trochę informacji. Jestem swiezak z prawkiem (dosłownie), zrobiłem je pół roku  temu - tylko kat A. Przedluzylem z PZU po poprzednim właścicielu, wzięli 329pln. Jakbym zakładał od nowa, byłoby +50pln. Generalnie inne ubezpieczalnie wychodzily do +50% od tego co zapłaciłem...

RMX 450Z