1 Ostatnio edytowany przez jury2477 (2016-02-08 00:38:33)

Temat: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Witam niedawno zakupilem CRF 450 i podczas gdy jade rowno na kazdym biegu bez dodawania gazu moto szarpie. Czym moze to byc spowodowane? Kolega ktory mi ją sprzedal mowi ze to kwestia wyregulowania gaznika bo CRF miala regulowany gaznik podczas letnich goracych dni. I zastanawia mnie to czy niska temperatura otoczenia moze powodowac takie szarpanie?

Co o tym myslicie chyba ze moze to powodowane jest czyms innym? Moto przyspiesza bez szarpania tak samo na wolnych obrotach pracuje prawidlowo.

2

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Odepnij czujnik położenia przepustnicy i wtedy sprawdź.

Z tego co zauważyłem to bardzo częsty problem w crf. Główną przyczyną jest zużycie gaźnika.

3

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

może być to wina łańcucha

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4 Ostatnio edytowany przez Majster128 (2016-02-08 10:23:44)

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Za uboga mieszanka.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

5

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

A gdzie znajde ten czujnik polozenia przepustnicy?
Napęd mam nowy ale wydaje mi sie ze jest troche za mocno naciagniety ( luz na dwa palce)
W jaki sposob wzbogacic mieszankę?

6

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Z gaźnika wychodzi taki kabelek odepnij wtyczkę.
Mieszankę wzbogacasz większymi dyszami bądź podwyższaniem iglicy.

7

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Odpiąłem tą wtyczke i wszystko jest chyba dobrze nie mialem zbytnio jak sprawdzic z powodu deszczu. A czy jazda bez podpietej wtyczki moze spowodowac jakies szkody?

8

Odp: CRF 450 przerywa podczas rownomiernej jazdy

Możesz jeździć - nic się nie stanie.