106

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Spoko dzięki za podpowiedz może od kata coś dopasuje ważniejsze jest to że w końcu dotarły zawory od taffiego jak nie wyjdzie już żadna niespodzianka to w tygodniu berg ożyje
http://images75.fotosik.pl/708/2dcf988203846532gen.jpg

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

107

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Nareszcie koniec walki z silnikiem powoli docieram i szykuję plan na dalsze prace przy husie a jest co robić. Dziękuję pomocnym forumowiczom sporo się nauczyłem o husabergu następny remont oby jak naj puzniej bo bankructwo murowane hehe.

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

108

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Dłubacz napisał/a:

powoli docieram

Dosłownie? Tzn. nie tak: [url]http://forum.scigacz.pl/post-33245.html&highlight=[/url] ?

EXC 525 in progress

109 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-07-22 00:35:19)

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Dłubacz napisał/a:

Nareszcie koniec walki z silnikiem powoli docieram i szykuję plan na dalsze prace przy husie a jest co robić. Dziękuję pomocnym forumowiczom sporo się nauczyłem o husabergu następny remont oby jak naj puzniej bo bankructwo murowane hehe.

Zawsze jest co robić i to nie tylko Berga sie tyczy, a większości wyczynów. A za wytrwałość i poprawianie fabryki powinni za darmo rozdawać najwytrwalszym nowe sprzęty na sprawdzenie przed finalną produkcją;)

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

110

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Dziku napisał/a:
Dłubacz napisał/a:

powoli docieram

Dosłownie? Tzn. nie tak: [url]http://forum.scigacz.pl/post-33245.html&highlight=[/url] ?

Fajny artykuł osobiście docieram podobnie niezamulam śilnika staram się korzystać z jaknajwiekszego zakresu obrotów ale nie full maneta noi częste postoje na chłodzenie

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

111

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Dzinkss napisał/a:
Dłubacz napisał/a:

Nareszcie koniec walki z silnikiem powoli docieram i szykuję plan na dalsze prace przy husie a jest co robić. Dziękuję pomocnym forumowiczom sporo się nauczyłem o husabergu następny remont oby jak naj puzniej bo bankructwo murowane hehe.

Zawsze jest co robić i to nie tylko Berga sie tyczy, a większości wyczynów. A za wytrwałość i poprawianie fabryki powinni za darmo rozdawać najwytrwalszym nowe sprzęty na sprawdzenie przed finalną produkcją;)

Fakt chociaż w kx czasem brakowało mi zajęcia hehe berg jak dziecko cały czas eymaga opieki sam się sobie dziwie że wytrwałości w tym remacie lekko niebyło ale satysfakcję mam że ta składanka działa

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

112

Odp: Remącik husa fc550 2001r

No i berg już dotarty chyba 5 mh mu wystarczy ustawiłem zawory zalałem ful syntetyk castrola po drodze jeszcze musiałem zrobić serwis zawiechy pozostaje kwestia gaźnika ustawiłem natyle że pali zimny i ciepły ale jest mały niedosyt mocy i czasem się przydławi na wysokich obrotach myślę nad zakupem nowego delorto koszt jakieś 700zeta nie zwala z nóg.

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

113

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Za ta kasę masz fcra :-)

Będzie 690 niebawem

114

Odp: Remącik husa fc550 2001r

rafal223 napisał/a:

Za ta kasę masz fcra :-)

ale nie nowego:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

115

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Właśnie dlatego wole nowe delorto jak starego fcra poza tym latam w terenie berg już ma nadwyżkę mocy więc gaziol japonski zmienił by go w zabójczą dla mnie maszyne

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

116

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Berg śmigał pięknie aż tu jakieś nasilające przerywanie dławi się gdy raptownie dodam gazu najbardziej na rozgrzanym silniku zawory ustawione gaźnik wyczyszczony nowa świeca i nadal lipa dławi i strzela w wydech jak z armaty dodam że uszkodził mi się kondensator wstawiony w miejsce aku wymieniłem na mniejszy czy może w tym tkwi problem?

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

117 Ostatnio edytowany przez Dzinkss (2016-09-17 19:56:46)

Odp: Remącik husa fc550 2001r

A ten gaźnik napewno dobrze wyregulowałes? Jaka świeca po takiej akcji?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

118

Odp: Remącik husa fc550 2001r

Dzinkss napisał/a:

A ten gaźnik napewno dobrze wyregulowałes? Jaka świeca po takiej akcji?

Gaźnik ogulnie był ustawiony na minimalną dawke paliwa iglica na samej górze skład mieszanki 1 obrót i smigalo teraz jest według manuala i ciężko pali rozgrzany stszela w wydech świeca bialutka jakby zamało beny dostawał wcześniej była prawie czarna

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

119

Odp: Remącik husa fc550 2001r

No i się doigrał berg,sprzedany z padnientym statorem braklo cierpliwość plus okazja kupna ćwiartki exc od kumpla mimo ekscesów z husem mile go wspominam było to jedyne 4tw mojim garażu będzie brakowało jego dźwięku zwłaszcza sąsiadom hehe,myślę że jeszcze kiedyś wrócę do tej niechcianej marki pomimo iż nie istnieje jest wiele wartych uwagi modeli zwłaszcza 2t dziękuję za pomoc w monotonnym remoncie sporo się tu nauczyłem.

Było pare mzetek i chinoli Kawasaki kmx kdx kx yamaha yz berg fc550 Jest exc250

120

Odp: Remącik husa fc550 2001r

a mój tam chodzi hehe odpukać :D tylko to łożysko na dźwigience musiałem wymienic