1

Temat: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Witam mam pytanko jest -15 stopni zimna moto trzymam w blaszaku odpaliłem go i zaczął sie pocic pod głowicom i zaczął leciec olej przy kopce od biegów dlaczego pomorze mi ktoś i co dalej z góry dziękuje za pomoc

2

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Nie pal sprzętu w takich temperaturach. Z kopki leci bo pewnie simering poszedł (w takie mozy guma twarda i łatwo uszkodzić) a poci się pewnie spod dekla zawodowego a nie głowicy. Poci się bo nie jest szczelne:)

3

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Tak z ciekawości. Po co go uruchamiałeś ? Żeby przepalić czy pojeździć ?

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

4

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

żeby przepalic a powie mi ktoś jak wymienic ten oring przy kopce od zmiany biegów z góry dziękuje

5 Ostatnio edytowany przez karol128 (2016-01-04 23:41:10)

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Przepalanie nie ma żadnego sensu i więcej psuje a nic nie poprawia. A oring wyjmujesz stary i wkładasz nowy - nie jestem pewny co do crf ale zazwyczaj nie trzeba ściągać dekla. Tylko nie rób tego przy takiej temperaturze bo zaraz znowu poleci jak przymarznie. A i przy montażu daj jakieś smarowanie. Uszczelkę pokrywy zaworowej też możesz nową zakupić skoro się poci.

6

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Majster128 napisał/a:

Tak z ciekawości. Po co go uruchamiałeś ? Żeby przepalić czy pojeździć ?

xxchmuraxx napisał/a:

żeby przepalic

Coś czuję wykład na temat "chuja-dającego" przepalania moto w zimie. Poza tym - kopka to kopka, dźwignia zmiany biegów to dźwignia zmiany biegów.

EXC 525 in progress

7

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Daje takie przepalanie daje. Same negatywne skutki.
Zbieranie się wody w oleju,
Zimny start silnika - najgorszy z możliwych z punktu widzenia smarowania.
Rozrzedzenie oleju paliwem, które nie wyparowała tylko ściekło po cylindrze
i tym podobne.
Odłóż sobie te wszystkie prace na temp. powyżej zera. Daj jej spokojnie przezimować.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

8

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Dzięki majster za rade już któryś raz mi pomagasz podziękowania dla takich jak ty dzięki

9

Odp: HONDA CRF 450R 2004r wyciek przy kopce od biegów

Dzięki ludzie za pomoc jesteście spoko i te forum jest zajebiste konkretni ludzie tu są :) :) :)