1

Temat: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Hej!
Szybkie pytanie czy FS650 nada się jako drugie moto w garażu na krótkie wypady raz w tygodniu plus kilka razy w roku tor.
Strasznie się napaliłem na ten motocykl ale nie wiem czy jest to odpowiedni wybór... Jak wygląda sprawa wytrzymałości? Jest bardzo mało informacji na ten temat w necie. Zakładam że przez cały rok zrobię może 30 godzin(ale intensywnie) bo mam czym jeździć na co dzień.
Zakładamy że motocykl kupie w dobrym stanie bez niespodzianek, bardzo proszę o info kogoś obeznanego w temacie.
Chodzi mi dokładnie o moto wystawione na forum
[url]http://forum.supermoto.pl/topic33578-husaberg-fs650-force-a2-6kw-cena-do-3009.html[/url]

Pozdrawiam
Maciek

2

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

moto jak moto
jeden jeździ całe życie i nic nie robi nic się nie dzieje a inny co kilka wyjazdów ma niespodzianki

sądzę, że jak masz robić 30mth to możesz śmiało brać na kilka lat starczy
650 to najwytrzymalsza jednostka z tych wszystkich
a rocznik tego modelu z linku też jest dobry bo już po poprawkach

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Maszyna kosmos. Ja jestem w niej zakochany, ale WR nie zdradzę także zostawiam Tobie wybór ;) Jakby nie WR to ten Berg na 100% stoi u mnie. Ostatnio testowany przeze mnie i sprzęt pewniak, wszystko śmiga jak powinno.

4

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

jak na drugie moto też bym brał

https://www.bikepics.com/members/81

5

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Zastanawiam się jedynie czy EXC 525 lub 530 nie posłuży dłużej będąc tak rzadko eksploatowanym. Cholera boje się tych niespodzianek Husaberga troszkę a z drugiej strony ciągnie mnie do niego bo ciężko kupić już gotowe SM z takim sprzętem.

6

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

MAĆKO napisał/a:

ciężko kupić już gotowe SM z takim sprzętem

z jakim?

za 3k ojro spokojnie kupisz jakiegoś ryżopęda z lampkami i blachą

https://www.bikepics.com/members/81

7

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

czytając tematy użytkowników tu na forum można wyliczyć, że co 50 godzin remont bardzo generalny:)

8

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

karol128 napisał/a:

czytając tematy użytkowników tu na forum można wyliczyć, że co 50 godzin remont bardzo generalny:)

ale nie 650 z tego rocznika

https://www.bikepics.com/members/81

9

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Jaca jak będę sprzedawać Husaberga to podjadę do Ciebie, powygłupiasz się trochę a mi oglądalność ogłoszenia skoczy :D

10

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

kompan do picia napisał/a:

Jaca jak będę sprzedawać Husaberga to podjadę do Ciebie, powygłupiasz się trochę a mi oglądalność ogłoszenia skoczy :D

Na rundkę, na Bergu jestem zawsze chętny. Ba, na każdym moto się chętnie przejadę :D Zajebiste macie te Bergi, co tu dużo gadać.

11

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Jakie ehh-y i ahh-y na temat tych Bergów... a jak przyjdzie co do czego to nikt nie chce kupić a kto kupił to chce się jak najszybciej pozbyć:)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

12

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Byłem dzisiaj i zobaczyłem tego Berga. Sprzedający super gość.
Motocykl zajebisty, wracając po oględzinach byłem tak podjarany że przejechałem swój zjazd na ekspresówce:D W głowie miałem że jutro wracam z kasą i już nie będę musiał myśleć o tych głupich motocyklach;P
Dojechałem do domu, przemyślałem wszystko jeszcze raz, doszedłem do wniosku że chyba trzeba posłuchać rozumu i olać Berga...
Szukam jakiegoś japońca albo exc. Mimo wszystko i tak myślę że nic nie da tyle frajdy co ten Berg;) Dosłownie jeszcze dwa lata temu bym nie myślał tylko kupił... aż sam jestem w szoku:P
Dzięki wszystkim za pomoc!

13

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

kup za tą kase sprzedasz na graty na szybko i wyjdziesz na zero  jakbym szukał sm to bym brał i jakby padł to cześci

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

14 Ostatnio edytowany przez raku (2015-10-07 16:41:48)

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

15

Odp: Husaberg FS650 żywotność zdrowej sztuki?

Właśnie z tego powodu go odpuściłem Raku, nie chce się zastanawiać czy coś wybuchnie albo co gorsza mieć obawy przed przewróceniem się na tym moto. Trzeba kupić japońca coś się sypnie to łatwo dokupić części i można latać dalej.