16

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

ok. Wszystko jasne. Licencję mam i NNW ze sportami też.

Pozdrawiam,
Piotrek

17

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

Siema, czyli reasumując jak nie mam licencji i chce polecieć w klasie "street" to wykupuje odpowiednie ubezpieczenie, wysyłam zgłoszenie i jadę. Na miejscu płacę wpisowe itd itp tak? Rozumiem, że jak moto technicznie przygotowane pod regulamin PL to tam problemu nie będzie. Hotel już zarezerwowany (inny niż podany w linku, bo jadę z żoną i dzieckiem i znalazłem ciekawszą ofertę) i będę tam w piątek rano, więc mam zamiar trenować tylko nie doczytałem czy za friko czy coś płatne. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

18

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

wyrzyk969 napisał/a:

Siema, czyli reasumując jak nie mam licencji i chce polecieć w klasie "street" to wykupuje odpowiednie ubezpieczenie, wysyłam zgłoszenie i jadę. Na miejscu płacę wpisowe itd itp tak? Rozumiem, że jak moto technicznie przygotowane pod regulamin PL to tam problemu nie będzie. Hotel już zarezerwowany (inny niż podany w linku, bo jadę z żoną i dzieckiem i znalazłem ciekawszą ofertę) i będę tam w piątek rano, więc mam zamiar trenować tylko nie doczytałem czy za friko czy coś płatne. Pzdr.

Płacisz na miejscu i będziesz miał ubezpieczenie, na miejscu płacisz wpisowe, nie wysyłasz zgłoszenia tylko rejestrujesz sie u nich na stronie link podał Lauris , z odbiorem nie robi nikt problemów , a trening piątkowy raczej płatny i bez terenu :)

19

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

No to git, a pisząc zgłoszenie chodziło mi o tą rejestrację. Tak czy tak już wysłane. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

20

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

Ok. A na tą kolejna rundę w Rydze to gdzie się można wpisać? Tam też jest klasa street?

Pozdrawiam,
Piotrek

21

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

Piątkowe treningi w jakich godzinach i ile kosztują?

Pozdrawiam,
Piotrek

22

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

Yes, in next day is the same classes. Training in Friday cost 20€ (all day)

23 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2015-07-21 22:52:39)

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

a właśnie leci ktoś na Rygę? bo tak jak pisał Mały odnośnie rejestracji, gdzieś nie mogę znaleźć tego... a skoro już będzie się tam w rejonach to chcę i dnia następnego wystartować w Rydze jak się da. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

24

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

My planujemy we 3ch jechać. Ale zobaczymy po Madonie czy się zmieścimy do wyścigu... bo nie wiem jak u nich frekwencja, a my szybcy nie jesteśmy...

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

tak się zastanawiam czy z soboty na niedzielę zostać w Madonie, a potem do PL czy jak jechać Rygę to wtedy sobotę wyjazd do Rygi itd, kwestia rezerwacji hotelu... w Madonie powinno być ok, bo piątek cały dzień treningu to powinno się ogarnąć tor na cacy ale w Rydze to tylko 15 min na zapoznanie się z torem, niby mało ale też wystarczająco...

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

26

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

w Rydze planujemy spanie na torze. w madonie ten polecony hotel

Pozdrawiam,
Piotrek

27

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

Następnego dnia czyli niedziela polecam wystartować na 333 kompleks bardzo fajna trasa, zawody nie liczą się do klasyfikacji MP a świetny trening :)

28 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-07-27 09:11:05)

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

ile kosztuje start w amatorach lub street?

Kto z MP jedzie? Ktoś z Warszawy wyjeżdża z czwartku na piątek w nocy i chce jechać grupą?

Jakby ktoś szukał dodatkowego NNW

https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t35.0-12/11777606_888762807856237_310882880_o.jpg?oh=6f23de779193a49cca3874122739d5fd&oe=55B88ADD

75zł za "głowę"

[url]https://www.axatravel.pl/travelsport/kuponline[/url]

[url]https://www.axatravel.pl/pliki/OWU_Kontynenty.pdf[/url]

Motosroto- jest jako sport wysokiego ryzyka a nie ekstremalny... chyba ;)

sporty wysokiego ryzyka – uprawianie następujących sportów:
sporty motorowe (quady, skutery śnieżne i inne pojazdy lądowe),
sporty motorowodne (jazda na skuterze wodnym, nartach wodnych,
motorówkach i inne sporty wodne, w których wykorzystywane
są pojazdy motorowe), jazda konna, polo, myślistwo, nurkowanie
z aparatem powietrznym, rafting lub inne sporty wodne
uprawiane na rzekach górskich, wspinaczka wysokogórska, skalna,
skałkowa, sztuki walki i wszelkiego rodzaju sporty obronne,
trekking uprawiany na wysokości powyżej 3000 m n.p.m.;

Pozdrawiam,
Piotrek

29 Ostatnio edytowany przez karol128 (2015-07-27 09:38:44)

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

W PZU jest  taniej. Można kupić online przez inteligo. Ostatnio liczyłem tylko z mniejszymi sumami i wyszło 8zł/dzień.

30 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2015-07-27 09:44:53)

Odp: V RUNDA MP Madona (Łotwa)

ze sportami? Bo tu opcja bez sportów to też kilka zł za dzień np. 4zł...

Pozdrawiam,
Piotrek