1 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2015-05-24 23:02:15)

Temat: Teren Koszalin

Byłem w ten weekend w Koszalinie zobaczyc jak Emil przebudowuje tor. Nitka jest fajna i mozna zrobic kilka fajnych skokow ale Emil nie do konca slucha moich pomyslow. Plan byl taki zeby zrobic minimum 3 skoki i jakas sekcje rytmiczna. Zdaje mi sie ze wyjdzie jak zawsze czyli srednio niestety.
Moj plan, ktory przedstawilem w koszalinie to wejscie w teren duzym skokiem step up nastepnie spory tabletop zakret w prawo z dwoma liniami przejazdu nastepnie na powrocie double double sekcja rytmiczna i wyjazd z terenu skokiem step down.

Na dzien dzisiejsz Emil zorganizowal wejscie w teren tak jak chcialem i bande i na tym sie skonczylo.

Zobaczymy co dalej bedzie.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

2

Odp: Teren Koszalin

kto wyłożył hajs na robotę ? Emil z własnej kieszeni ? :-)

MOTOFREAK - BARTOSZ KOWALEWSKI - Serwis motocyklowy inny niż wszystkie
myjka ultradźwiękowa
https://motofreak.waw.pl/
Aprilia SXV 450

3

Odp: Teren Koszalin

Tak

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

4

Odp: Teren Koszalin

No jak chce żeby tor był nadal atrakcyjny to musi coś robić. Zresztą zarobi 100x tyle na tym jeszcze... Nie znam Emila osobiście, ale słyszałem, że to ciężki gość.

5

Odp: Teren Koszalin

Cieszmy się, że i tak zmierza to w dobrym kierunku i koniec z tą patologią, która była tam dotychczas czyli "taś taś, łańcuch wali w wahacz a nogi ciągną się po ziemi" ;)

pozdrawiam, samson
www.farmapomyslow.pl

6

Odp: Teren Koszalin

Maniek, a nie robi on czasem to za kase co jest nam winien?

7

Odp: Teren Koszalin

A co jest komu winien? Bo nie jestem w temacie

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

8

Odp: Teren Koszalin

Za tamten rok za runde za jeden wyscig.Mial byc za to darmowy trening przed runda w tym roku.Bylo zebranie przecież w tej sprawie na rundzie

9

Odp: Teren Koszalin

aaa zapomniałem o tym. To będzie trzeba przypomnieć i przed rundą będzie darmowy trening.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski