1

Temat: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Tak jak w tytule 2 runda odbędzie się 28 czerwca ....czekam na więcej informacjii....tak jak wcześniej dwa wyścigi klasy supermoto .Witamy amatorów i zawodniów z licencją .Wymagania są niewielkie sprawny motocykl i kompletny strój

2

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Panowie organizatorzy zmieńcie trochę regulamin a mianowicie
1. dostosować harmonogram zawodów do tego co jest na MP
- co najmniej 2 treningi wolny i kwalifikacje ( nie krócej niż 20 minut ) a nie jak do tej pory 1 okrążenie
- czas wyścigu co najmniej 12 minut plus dwa okrążenia

bo przy obecnym regulaminie jest bez sensu jechać na zawody i nabić na liczniku 0,4 godziny :)

3

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Jędrek przyjedź tak jak na zawody MP dzień wcześniej to nabijesz ze dwie albo trzy motogodziny :-) co do czasu wyścigu to się mogę zgodzić a czasowka wygląda jak wygląda z powodu braku kostek

4

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Jeżeli chodzi o kostki KM cross lublin wypozycza kostki do pomiaru czasu jeżeli chcielibyście to pewnie coś by tam ogarneli .Wiadomka wpisowe w góre no ale coś za coś

Honda hm w planach crf 2007 replica :D

5

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Postaramy się zorganizować następnym razem lepiej ale ograniczenia czasowe są....Wyścig będzie 10 kółek ale może wydłużymy sekcję treningową.....

6

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Bardzo proszę  chętnych  o wpis na forum,sms lub facebook szubi ciety ...imię nazwisko i klasa amator czy licencja...Badania lekarskie są niepotrzebne .Podstawa to sprawny motocykl i pęłny strój...więcej info pod tel. 607 262 830

7

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Oczywiście ja wbijam :)

8 Ostatnio edytowany przez szubi41 (2015-06-14 22:36:16)

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

Panowie i Panie zawody w czerwcu odwołane mam nadzieję że w lipcu się uda.....Boję się że tor Biłgoraj zniknie jak w Lublinie ale taki kraj...

9

Odp: 2 runda supermoto Biłgoraj 28 czerwiec...

ch***ia :-/