16

Odp: Serwis Husqvarna

Przesuwając iglicę zmieniasz skład mieszanki. Im bardziej opuszczona tym skład uboższy, a im iglica wyżej tym mieszanka bogatsza. Zatem opuszczenie iglicy na ostatni „ząbek” może spowodować, że mieszanka będzie zbyt uboga, a zbyt uboga mieszanka to wiadomo: strzelanie, zianie ogniem, wypalanie zaworów i różne historie, o których już nie mam pojęcia. Z całą pewnością moto lepiej „latać” nie będzie, ale być może efektowniej. ;)

17

Odp: Serwis Husqvarna

Ja mam na przedostatnim ząbku liczac od dołu i powiem że nie wiedze różnicy w osiągach. Natomiast mniej mi spala gdy przesunąłem o jeden ząbek i moge robić grilla, bo strzela ogniem z tłumika:D

Husqvarna SM450R

18

Odp: Serwis Husqvarna

Opuszczenie igły powoduje tak jak napisał Kildow bardziej ubogą mieszankę, ale wcale nie musi oznaczać zbyt ubogiej, bo możesz mieć np zbyt dużą dyszę główną i igłą to po prostu wyrównasz.

19

Odp: Serwis Husqvarna

Czy strzelanie ogniem z tłumika może jakoś wpłynąć na żywotność silnika lub jego podzespołów?

Ktoś odpowie na powyższe pytanie? Bo słyszałem że lepiej żeby nie strzelało, bo wtedy zawory się wypalają i że to jest nie dobre dla silnika czy cuś. Dlatego chciałbym się upewnić

Husqa SM 450R

20

Odp: Serwis Husqvarna

Lucek0301 napisał/a:

lepiej żeby nie strzelało, bo wtedy zawory się wypalają

i masz odpowiedź

21

Odp: Serwis Husqvarna

Czesc tez jezdze taka huska jak ty  450smr 2004 rok miałem podobny problem i oddałem motocykl do warsztatu znajdujacy sie na wale miedzszynskim ,kolesie robia dobrze i tanio .Prezdewszystkim proponuje regulacje zaworow! i regulacje gaznika ale przez osobe ktora dobrze sie zna na singlach!Jezeli masz ten sam model huski wiem bardzo duzo na jej temat ,rozbierałem silnik itp,duzo nia jezdze wiec cos moge powiedziec na jej temat.Jak by cos podaje ci nr tel dzwon i  pytaj 518-770-851 mieszkam w Warszawie.Pozdrawiam