16 Ostatnio edytowany przez Hustler13 (2015-03-10 14:34:58)

Odp: Sprzęgło hydrauliczne

Polegała na tym, ze na starej klamce w połączeniu z twardszymi spręzynani sprzęgła trzeba było obsługiwać klamkę  4 palcami i po godzinie jazdy przedramię było napuchnięte jak balon. Teraz sprzęgło mam na jeden paluszek i mogę latać od rana do wieczora bez żadnego dyskomfortu.

Edit.
Jeszcze jeden aspekt. Na starej klamce zakres pracy to było max 3 mm co z przełożeniem 13/39 sprawiało, ze ruszenie z miejsca było totalną porażką, teraz nie dość, ze miękka to i zakres większy przez co łatwiej wyczuć chodź i tak do ideału daleko.

KXF 250 '14

17 Ostatnio edytowany przez Belzebub (2015-03-12 10:17:34)

Odp: Sprzęgło hydrauliczne

Hey, czy możecie mi napisać jak dobiera się takie mocowanie(dzwignia?)+klamkę sprzęgła i hamulca - rozumiem, że rozmiar kiery (22), ale czy coś jeszcze? Kolega pisze : "na starej klamce w połączeniu z twardszymi spręzynani sprzęgła trzeba było obsługiwać klamkę  4 palcami" - czyli na każdej maszynie ta sama klamka będzie działała troszkę inaczej ?
Chodzi o dobranie czegoś do DRZy innego niż ori ,a w akceptowalnych $$$ -nie samej klamki ale też mocowania
Nie wiem , to pytam... z góry dzięki

Hardcore - it's more than music...

18

Odp: Sprzęgło hydrauliczne

Klamka jest uniwersalna, 22 czy 28 bez różnicy bo i tak masz średnice 22 na końcówkach kiery. Do Drz- y na pewno podpasuje. Znajomi mieli takie w stuntach- f4i i u nich tez masełko na jeden palec.
Jedyne co musisz dobrać to kolor i czy chcesz wersje z hot startem czy bez :)

KXF 250 '14

19

Odp: Sprzęgło hydrauliczne

O, dzięki

Hardcore - it's more than music...