1

Temat: husqvarna 610ie problem

Witam!
Mam maly problem z huska, po odpaleniu jakaś 1 minute kolanko robi sie czerwone czy to jest normalne przy modelu na wtrysku ?
kolanko owinąłem taśma termo i po 40 min jazdy widze ze zaczyna ja przepalac (robi sie biala), i troche martwi mnie to.

2

Odp: husqvarna 610ie problem

ubogo. Jest to powód do zmartwienia.

Pozdrawiam,
Piotrek

3

Odp: husqvarna 610ie problem

huska ladnie pali i jezdzi ale mnie martwi te kolanko, mysle ze moze byc przestawiony na zaplonie ale nie wiem, bylem u mechanika i powiedzial ze one tak maja he

4

Odp: husqvarna 610ie problem

To takiego majstra nie słuchaj, ani na wtrysku ani na gaźniku tak nie może być. Sprawdź jeszcze świecę.

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

5

Odp: husqvarna 610ie problem

coś ostatnio było robione?
Raczej mało benzyny, może był wydech robiony?
Ewentualnie pompa paliwa nie domaga, gdzieś nieszczelność w dolocie.
Jest tam soda lambda? działa?

Pozdrawiam,
Piotrek

6

Odp: husqvarna 610ie problem

kupilem ja miesiac temu od kumpla ktory ja sprowadzil, ma przejechane 3 tys km, ja osobiscie  wymienilem olej i wybebeszylem tlumik, sonda raczej dziala, licznik nie pokazuje zadnych bledow

7

Odp: husqvarna 610ie problem

jak masz możliwość to sprawdz AFR,

Husqa smr 570

8

Odp: husqvarna 610ie problem

nie znam zbytnio sie na mechanice, tylko podstawowe rzeczy, ma jeszcze czasmi taki objaw jak ja odpale to chodzi przez ok 3 minuty na luzie i sama zgasnie, odpale i pochodzi znowu ok 3min i gasnie, ale podczas jady nie gasnie.

9

Odp: husqvarna 610ie problem

Wybebeszenie tłumika to był zły pomysł. Teraz go napełnij i może problem ustąpi. Ciekawe czy zawory się już wypaliły.

Pozdrawiam,
Piotrek

10

Odp: husqvarna 610ie problem

jestem nowy i prosze wybaczyc mi jak bede zadawal glupie pytania, co ile reguluje sie zawory, moto ma przejechane 3 tys km czy musze juz cos w niej robic?

11

Odp: husqvarna 610ie problem

modele na wytrysku mają ssanie? moze na ssaniu chodzi

Husqa smr 570

12

Odp: husqvarna 610ie problem

ma ssanie na linke, jutro odczepie linke i zobacze

13

Odp: husqvarna 610ie problem

W serwisówce jest tabelka, z niej odczytasz wszystkie interwały serwisowe.

TERROR KITTY CREW

Nienawiść do skuterów tak zostałem wychowany.

14

Odp: husqvarna 610ie problem

sprawdz, może zawiesza się ssanie lub linka za mocno naciągnięta i tak jezdzisz

Husqa smr 570

15

Odp: husqvarna 610ie problem

Pasuje sprawdzić/wyregulować czujnik położenia przepustnicy.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL