1 Ostatnio edytowany przez badboy (2015-01-18 15:44:50)

Temat: Posiadacze MZ 125SM,SX,RT potrzebna pomoc przy instalacji elektrycznej

Witam.
Niedawno kupiłem motocykl MZ 125 SM z 2005 roku, niestety z blokadą na 80km/h, który wymaga nieco pracy, żeby przywrócić mu dawny blask, gdyż ma kilka usterek. Szukam kogoś kto posiada motocykl MZ 125 SM, SX lub RT, ponieważ mam problem z instalacją elektryczną w mojej MZ-ce. Problem polega na tym, że gdy ostatnio zacząłem przeglądać instalację elektryczną okazało się, że jest wiązka 2 kabli, która została odcięta, zmostkowana i zaizolowana, nie wiem co autor miał na myśli i do czego ta wiązka szła, szukam więc kogoś kto posiada taki sprzęt żeby podejrzeć gdzie to wpiąć, gdyż silnik nie pracuje jak należy, nie wkręca się na obroty i po prostu nie ma siły jechać ( jedzie jak skuter, czyli ledwo co), podejrzewam, że może to być tego przyczyną, gdyż wymieniłem już świecę, filtr paliwa, wyczyściłem gaźnik i nadal jest to samo.
Zwracam się z prośbą o pomoc do posiadaczy wyżej wymienionych motocykli, jeśli możecie mi pomóc, dajcie znać, wystarczy, że zerknąłbyś gdzie u Ciebie ten przewód jest podłączony.
Pozdrawiam
Piotr

http://images68.fotosik.pl/532/56af0ce6dc09f7ecgen.jpg

2

Odp: Posiadacze MZ 125SM,SX,RT potrzebna pomoc przy instalacji elektrycznej

Witam,ja kupilem wczoraj mz 125 i jest w idealnym stanie wiec elektryka tez super,tez ma blokade i nwm jak zdiac :P

3

Odp: Posiadacze MZ 125SM,SX,RT potrzebna pomoc przy instalacji elektrycznej

pewnie czujnik stopki

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600