1

Temat: Uszczelniacze lag - Problem

Witam, posiadam Tzr Belgarde 4FL 1997r 125cc. I problem polega na tym. Uszczelniacze jakie wyjąłem mają wymiary odpowiednio 41/53/10 i 41/53/8 łamane na 9.5. Allegro twierdzi, ze dedykowane do tego modelu i rocznika to 38/52/11. Ruszająca się częśc lagi ma 43mm. Pytanie moje brzmi: Czy to możliwe aby seryjnie w Usd montowano 2 różne uszczelniacze? Które lepiej zakupić ? 38/52/11 ( czy wogóle jest opcja, że mi laga w nie wejdzie bo ma 43mm jak wspominałem) czy 41/53/10 ? Wiadomo komuś coś na temat różnicy jaka musi być aby uszczelniacz spełniał swoje zadanie ? Głównie rozchodzi się o pierwszy wymiar - średnicę wewnętrzną uszczelniacza, następne wymiary to odpowiednio średnica zewnętrzna i wysokość. Pozdrawiam, i proszę o rozjaśnienie, jeżeli ktokolwiek ma o tym pojęcie ! Lewa :)

Jeździj szybko tam gdzie wolno !

2

Odp: Uszczelniacze lag - Problem

A lagi masz napewno od tego modelu? Bo z tego co mówią dane tech. to twoja powinna mieć zawias 41mm.

WSK 125 (odrestauruje się) - Honda CB450S - Suzuki GS500E - Suzuki SV650S - KTM LC4 Duke II - KTM LC4 640SM - KLX300R - enduro zajawka

3

Odp: Uszczelniacze lag - Problem

No i mam zawias 41mm. Problem już rozwiązany. Okazało się, że po obu stronach być powinny 41x53x8/9.5 Dzięki za jakikolwiek odzew, Wesołych Świąt ! Temat do zamknięcia :)

Jeździj szybko tam gdzie wolno !