1

Temat: Ogarnięcie plastików

Siemka
Macie jakiś dobry sposób na ogarnięcie plastików?? Moto idzie na sprzedaż i nie chce ładować 700 zł w plastiki i okleine a te nie są w złym stanie. Są jakieś środki do tego celu?? Benzyną/zmywaczem do hamulców ładnie schodzi ale nie dość że nie jest to efekt długotrwały (w rysy po kilku rundkach wchodzi brud) to rysy dalej są. Nie chce popsuć tych plastików używając papieru ściernego, zależy mi żeby okleina została taka jaka jest co raczej utrudnia użycie opalarki.

Husqy SMR-R 450

2

Odp: Ogarnięcie plastików

Jakiś czas temu brat miał LC4 i zżółkłe białe plastiki, wszystkie przejechałem papierem ściernym od 240 do chyba 2500 na mokro, później pasta lekko ścierna i świeciły się lepiej jak nowe. Jedyny minus to masa czasu żeby to ładnie wyszło ;) Jeżeli masz już jakąś okleinę na tych plastikach to będzie problem żeby to wszystko ładnie odnowić jakąkolwiek metodą.

TERROR KITTY CREW
https://www.facebook.com/terrorkittycrew

3

Odp: Ogarnięcie plastików

Sa do tego specjalne preparaty, jak nie zapomne to sprawdze dzis i dam znac

Części silnikowe, odzież motocyklowa oraz akcesoria jeżeli czegoś potrzebujesz napisz do nas ! sklep@RRmoto.pl

4SR SIDI ALPINESTARS NOLAN LS2 X-LITE MOTUL IPONE SBS NISSIN AXO FLY PROGRIP

4 Ostatnio edytowany przez Domier (2014-12-08 11:26:17)

Odp: Ogarnięcie plastików

Ja wczoraj usuwalem rysy i zabrudzenia na plastikach i okleinie. Mam mnostwo srodkow Meguiars z czego czesc z nich jest do renowacji plastikow ale cokolwiek by nie uzywac to  pasta tempo daje te same efekty. Chyba jedyne co mozna zrobic pomijajac wymiane tych elementow. Ewentualnie na rantach plastikow jak masz postrzepione to delikatnym papierem sciernym.

5

Odp: Ogarnięcie plastików

Przylacze sie. Zmatowil sie komus plastik po uzyciu plaka?  - dokladniej czarny blotnik od 525 z polami numerowymi. Dopoki mialem oryginal plak ladnie nabluszczal itd. Kupilem zamiennik i po pierwszym uzyciu plaka zrobil sie blotnik matowy nie moge wrocic teraz do tego polysku, tempo nic nie daje. Co ciekawe przedni blotnik tez mam zamiennik i po uzyciu plaka nadal ladnie swieci. Ktos cos?

525 EXC