1 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2014-12-01 21:55:24)

Temat: książeczka zdrowia?

Witam,
kiedyś jak brałem udział w różnych imprezach nie związanych z motorkami wyrobiłem sobie taką książeczkę:

http://vader.joemonster.org/upload/qor/13021039d135e4e01.jpg

rubryczki na badania wyglądają tak:

http://vader.joemonster.org/upload/qor/1302104b72b3fa202.jpg

dopiero ją znalazłem i zastanawiam się czy da radę w zawodach SM-MX, czy muszę wyrabiać jakąś inną? Z tego co pamiętam to mówili, że jest niby do wszystkich sportów, ale jak w praktyce to nie wiem, miałem ją dwa lata w innej dziedzinie, potem zaginęła, a w MX dało rade na karteczce latać od lekarza co był na imprezie. Może ktoś coś wie i pomoże, bo jakby była ok to bym zrobił badania u naszego znachora od sportów i miałbym na rok czasu spokój. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

2

Odp: książeczka zdrowia?

zdjecia nie działaja.

Husqy SMR-R 450

3

Odp: książeczka zdrowia?

dziwne bo lapku było widać, a rzeczywiście na innym urządzeniu już nie, tak czy tak poprawione. Pzdr.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

4

Odp: książeczka zdrowia?

tam masz badania z 2008 roku więc są już dawno dawno nie aktualne.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2014-12-01 22:20:27)

Odp: książeczka zdrowia?

no co Ty ;] ja myślałem, że mam te badania dożywotnio plus 5 lat po... a tu dupa...

tak pro po to się pytałem o książeczkę, czy da rady taka, bo używałem jej w innej dyscyplinie. To, że badania nie aktualne to wiem, tu o rubryki chodziło i równie bobrze mógłbym dać zdjęcie niewypełnionych. Gdzieś wyczytałem, że jest jakaś wydawana przez PZM dlatego pytam o tą, a nie czy badania z 2008 są ważne ;]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

6

Odp: książeczka zdrowia?

Żółty kartonik PZM wydaje i dla świętego spokoju sobie taką załatw.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

7

Odp: książeczka zdrowia?

no właśnie jestem ciekaw tego czy mieli by jakieś "ale", trochę poszperałem i niby powinna być ok, ale w sumie z PZM nie wiadomo co im będzie pasować w danym dniu. Dzięki za odpowiedź.

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

8

Odp: książeczka zdrowia?

Może pasować, może nie pasować, podjedź po żółtą i musi pasować.

TM SMX 450Fi #426
KTM EXC 450 Six Days Sardinia

9

Odp: książeczka zdrowia?

książeczke i tak musisz podbić, na pierwszych zawodach mnie przepuścili z książeczką podobną do Twojej, w bydgoszczy był już problem i musiałem ksiązeczke zmieniać wiec lepiej odrazu wyrób zółtą i będzie wszystko ok :)

Husqy SMR-R 450

10

Odp: książeczka zdrowia?

Spoko, o taką odpowiedź mi chodziło, zrobię tak jak radzicie, a tą zostawię na pamiątkę hehe. Dzięki (w sumie temat można zamknąć)

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology