616

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

gierwi napisał/a:
fonek napisał/a:

Koledzy skończyła mi się opona na tyle w smcr. Zastanawiam się czy kupować taką samą, czyli Continental Contiattack sm 160/60 za 475 zł czy szukać czegoś innego np. Pirelli Diablo Rosso II. Coś polecicie?

Z góry dzięki!


A jesteś zadowolony z Conti? Spodziewasz się że opona do sporta będzie lepsza od dotychczasowej? Chodzi Ci o polepszenie przyczepności, czy trwałości?

Właśnie średnio jestem zadowolony ze względu na przyczepność. Już wiem że na pewno kupie Michelin Pilot Power 2ct ,czyli tą oponę o której mówi kolega wyżej. Dzięki za pomoc!

617

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

siemka :)

orientujecie się czy ktm exc 500 jest fabrycznie zblokowany? Moment obrotowy na pierwszych biegach itp? Nie mam pod siedzeniem ani na kierownicy switcha zadnego (to nie jest six days) i czy jest to jakieś faktycznie odczuwalne zblokowanie, u mnie w miescie nie ma zadnego warsztatu ktory by to mogł zdjąć, musialbym sie fatygować z lawetą 100km w jedną stronę i nie wiem czy warto. Oczywiscie motocykl ciągnie feste,ale 525 na gazniku ciagnelo mocniej wg. mnie.Motocykl jest full oryginal, oryg, wydech z sondą. Wiem że jakbym zmieniał ukłąd to musiałbym napewno szukać mapę i wgrać, jednakże czy moto posiada taką blokade, wiekszość ktm na wtryskach miało.

Pomoże ktoś ?

http://youtu.be/FJhM7Nx-OC0  CRF power :)/ EXC 500

618 Ostatnio edytowany przez wyrzyk969 (2015-08-11 12:47:18)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Siema, ma ktoś antyhopping do kata 525 albo jakieś dojście do takiego? najlepiej rozłożony hehe
chodzi mi o zwymiarowanie go i dokładne fotki itd, itp. Do VORka idzie taka sama ilość, te same tarczki i przekładki sprzęgła co do 525, chyba kosz też mocno wyglądem się nie różni i zastanawiam się czy da radę dopasować antyhopping bo do mojego nie robią, podobno STM robił kiedyś ale takie info tylko na jakiejś archiwalnej stronce z Japonii znalazłem. Pzdr.

[url]http://www5e.biglobe.ne.jp/~a-loose/parts/stm.html[/url]

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

619

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

[url]http://allegro.pl/walek-rozrzadu-hot-cams-ktm-sx-exc-520-525-00-07-i5585015673.html[/url]
Działa to z 450 exc?

620

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Durszlak zerknij na pw.

Wymiany korbowodów, naprawa wałów, wymiarowanie cylindrów, tulejowanie, szlify cylindrów. Remonty i tuning silników, serwis zawieszeń. Prostowanie kolektorów wydechowych. Części i akcesoria. tel. 607198003
WWW.MOTO-KORN.PL

621

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

wyrzyk969 napisał/a:

Siema, ma ktoś antyhopping do kata 525 albo jakieś dojście do takiego? najlepiej rozłożony hehe
chodzi mi o zwymiarowanie go i dokładne fotki itd, itp. Do VORka idzie taka sama ilość, te same tarczki i przekładki sprzęgła co do 525, chyba kosz też mocno wyglądem się nie różni i zastanawiam się czy da radę dopasować antyhopping bo do mojego nie robią, podobno STM robił kiedyś ale takie info tylko na jakiejś archiwalnej stronce z Japonii znalazłem. Pzdr.

[url]http://www5e.biglobe.ne.jp/~a-loose/parts/stm.html[/url]

może chociaż ktoś zna średnicę i wymiary frezów na wałku od sprzęgła?

#969
VOR 530 SM-R   &   KAWASAKI KX 250 SM STUNT
CA Technology

622 Ostatnio edytowany przez MisioPysio147 (2015-08-14 10:49:11)

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

siema, czy wydech od ktm 690 enduro 2008- będzie pasował do 690 smcr 2013 r ??? chodzi o wydech akrapovic  końcowy.

690 smc-r

623

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jak myslicie zapotrzebowanie na częsci do rfsa 450 by byly ?  mam 450 07 rok mial zostac ale w niedziele złamałem noge i raczej juz niewróce  nigdy do enduro. motocykl bez kwitu z nowym cylindrem. ciekawe ile mógl bym z tego wyciągnać.  ktos kiedys juz sprzedawal. ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600

624

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Chycu napisał/a:

Taka sytuacja :/
Poleciałem z dwa tygodnie temu dziobakiem wgrać mapę pod akrapa. Całą trasę do warsztatu moto gasło na wolnych. Pan wgrywając mapę stwierdził, że moto raczej gaśnie temu że ma uszkodzony gumowy króciec pomiędzy głowicą a przepustnicą. Poprawił go, ale zalecił wymienić. Droga powrotna do domy była mega, bo po wgraniu mapy moto zmieniło się nie do poznania na plus. Pojeździłem parę dni do pracy i po jakimś tygodniu moto znowu zaczęło gasnąć na tyle, że wracając prawie rozładowałem akumulator odpalając go co chwilę. Próbując odpalić go w później w domu strzelił spalinami spod tego króćca :/ Dziś wymieniłem ten króciec, stary faktycznie miał zniszczony kołnierz od strony głowicy, poskładałem wszystko tak jak powinno być według mnie, wszytsko starannie dociśnięte i dokręcone. Znowu ciężko go było odpalić i na jeździe testowej idzie niby jak powinien na odkręconym, ale po puszczeniu manetki hamuje mocno silnikiem i zdycha. Nie wiem czy muszę wykasować błędy, które pewnie się po tych przebojach tam namnożyły czy ki ch*j z nim jest?
Ktoś coś, jakiś pomysł?

Pany, pompa paliwa?

625

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

jakie przelotówy polecacie do KTM 950 z 2005r ??

cos do 1200-1500zł maxxxx

Honda Shadow 750 *Honda Hornet 600 * Honda Valkyrie 1500 *
            Sv 1000 N * KTM 520 EXC * GSX-R 1000 K4 *
                            KTM 950 SUPERMOTO

626

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Koledzy,
Powiedzcie proszę jak się dokręca główkę ramy w SMCR? W manualu tego nie ma, być może ktoś z was ma serwisówkę?

627

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

Koledzy orientujecie się czy klocki hamulcowe EBC FA322/4HH do zacisku cztero-tłoczkowego przedniego w dziobaku z 2007r można zastąpić klockami FA244HH? Są prawie o połowę tańsze i wg katalogu larssona powinny pasować?

628

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

archer napisał/a:

Koledzy orientujecie się czy klocki hamulcowe EBC FA322/4HH do zacisku cztero-tłoczkowego przedniego w dziobaku z 2007r można zastąpić klockami FA244HH? Są prawie o połowę tańsze i wg katalogu larssona powinny pasować?

według katalogu też, sprawdź [url]http://ebcbrakes.pl/pl/[/url]

https://www.bikepics.com/members/81

629

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

delta napisał/a:
archer napisał/a:

Koledzy orientujecie się czy klocki hamulcowe EBC FA322/4HH do zacisku cztero-tłoczkowego przedniego w dziobaku z 2007r można zastąpić klockami FA244HH? Są prawie o połowę tańsze i wg katalogu larssona powinny pasować?

według katalogu też, sprawdź [url]http://ebcbrakes.pl/pl/[/url]

Sprawa wyjaśniona, w moim Dziobalu zacisk czterotłoczkowy i do niego tylko i wyłącznie klocki FA417/4HH(jeżeli chodzi o EBC oczywiście).

FA244HH pasują do KTM 640 SUPERMOTO (1998-2007).

Moze się komuś przyda.
Pzdr

630

Odp: Szybkie pytania - szybkie odpowiedzi

czy koła z crf  na piastach talona podejdą do ktma. koła brudasy.  wiadomo wymiana tulejek zdystansowanie tarczy itp. ale czy jakos idze to upchnać :) ?

ktm 640 06r

kiedys exc 2x525  2x450 lc4 640 xt600