1

Temat: przekrecam stacyjke i nic

otórz posiadam pulse adrenaline 125, ukradziono mi go psy go na szczescie znalazly ale do tematu- wymienilem kierownice sprzeglo i lusterka ale wydaje mi sie ze nie ma to nic do rzeczy choc jestem zielony. widzialem ze w poprzedniej stacyjce kabelki byly wyrwane i idpalali kablami(zlodzieje) wymienilem stacyjje wszystko popodlaczalem ale gdy przekrecam kluczyk nie ma napiecia ani na zaplon ani lampy nic poparostu jakby nie dzialal wogole akukulator. moglibyscie jakos pomoc ? z gory dziekowa :)

2 Ostatnio edytowany przez kabat (2014-08-31 08:30:49)

Odp: przekrecam stacyjke i nic

Nie nauczyło życie, że gdy pojawiasz sie w nowym miejscu to warto by sie przywitać jak cywilizowany człowiek, a jeżeli jest to forum, to zajrzeć pierw do regulaminu ??

3

Odp: przekrecam stacyjke i nic

kabat napisał/a:

Nie nauczyło życie, że gdy pojawiasz sie w nowym miejscu to warto by sie przywitać jak cywilizowany człowiek, a jeżeli jest to forum, to zajrzeć pierw do regulaminu ??

nie bardzo, nie przesiaduje na forach, nie wypowiadam sie anonimowo w sieci , poprostu zadalem pytanie czy tak kur*a trudno na nie odpowiedziec?

4

Odp: przekrecam stacyjke i nic

No i po forumowiczu...

http://womet-tech.pl/ - najlepsza jakość!

5

Odp: przekrecam stacyjke i nic

Adik21 napisał/a:

No i po forumowiczu...

Trafiłeś jak nic...ale z własną osobą.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6 Ostatnio edytowany przez rommel (2015-03-16 18:13:15)

Odp: przekrecam stacyjke i nic

Sprawdź sobie gościu akumulator. MAsz 13 lat ?

EDIT:

Szlag, złota łopata, nie popatrzyłem na daty...

Terror Kitty Crew
500->650->600->1000->625->450->125->1200