1

Temat: Składanie rozrządu :/

Witajcie, uszkodzeniu uległo łożysko na wale korbowym w mojej husce 450 2007.
cały silnik musiałem rozłozyć, i teraz niezbyt wiem jak złozyc. Składałem kiedyś drz i było tam wszystko jasno i czytelnie powiedziane jak ustawić tłok w GMP, w husce nic takiego nie moge znaleść :/ Ktoś z was składał? Nie wydaje mi sie żeby miało być ustawianie "na oko"
Za pomoc z góry dziekuje :)

Husqy SMR-R 450

2

Odp: Składanie rozrządu :/

wykrec swiece , wloz dlugi srubokret i krec jak bedzie w gmp napewno zobaczysz to na srubokrecie

DragStar 650-> CBR600RR-> VFR800FI->XL1000V->TE510->WR250F->R1150R

3

Odp: Składanie rozrządu :/

No tak, to jest taki domowy sposób, znałem go ale miałem nadzieje ze ktoś napisze gdzie są te znaczniki czy cos. Tak czy inaczej dzieki za pomoc ;) Będe w ten sposob składał :)

Husqy SMR-R 450

4

Odp: Składanie rozrządu :/

A repair manuala nie masz?

LT-Z 400 --->DR-Z 400 SM+Yoshi RS2--->KTM 525 EXC SM --->MT-09--->Husaberg FS 650

5

Odp: Składanie rozrządu :/

w husqvarnie niema znakow na wale , w manualu jest opisane jak to samo wykonac z czujnikiem zegarowym wkreconym w miejsce swiecy, mysle ze sposob ze srubokretem jest tak samo dokladny i wystarczajacy aby to poprawnie zlozyc

DragStar 650-> CBR600RR-> VFR800FI->XL1000V->TE510->WR250F->R1150R

6

Odp: Składanie rozrządu :/

Dokładnie tak jak pisze Daro. Żeby zrobić w 100% profi musisz użyć czujnika zegarowego. Praktyka mówi, że metoda ze śrubokrętem jest wystarczająco dokładna i nie da się tego złożyć źle :)

7

Odp: Składanie rozrządu :/

Mam czujnik zegarowy wiec luzik będzie :)
Dzieki za pomoc :) Jutro składam

Husqy SMR-R 450