1

Temat: DR-Z 400 pęknięty przewód od chłodnicy do silnika

Jak w temacie. Gleba i lipa. Pękł mi przewód doprowadzający płyn chłodniczy do silnika i nie mam pojęcia co mam z tym faktem uczynić. Czy ma ktoś pojęcie jak to naprawić? A jeśli wymienić, to gdzie dorwać części??????

2

Odp: DR-Z 400 pęknięty przewód od chłodnicy do silnika

1. nie wiem jak to pękło ale spróbuj to polączyc np jakas tulejka, kawalkiem rurki - na rurke pod obu stronach nakladasz pekniety waz i 2 obejmy zeby solidnie trzymalo, nie bedzie to wyglądalo przepięknie ale powinno dzialac

2. uderz do jakiegos motoryzacyjnego i zapytaj czy nie maja poprostu wezy do chlodnic, pamietaj zeby srednica wewnetrzna byla taka sama

3. allegro/ tablica, drzty na czesci, telefon i ogien :  )

Pozdro 400
haters know what to do..

3

Odp: DR-Z 400 pęknięty przewód od chłodnicy do silnika

Co do tego węża, to zależy w jakim stopniu ten wąż jest wygięty, jak w miarę prosty to idź do motoryzacyjnego, najlepiej z tym wężem i powiesz, że do chłodnicy. Nie ma problemu z doborem, na różne ciśnienia, temperatury i cuda na kiju, za metr to z dyszkę zapłacisz.

Ale jak już jest dość powyginany, to nie polecam kupowania ze sklepu na metraż, on jest po prostu prosty i go nie wygniesz już, albo ci się zegnie i nie będzie przepływu, albo będzie stykał się z wydechem, tłumikiem czy czymś innym i się stopi. Wtedy szukaj po częściach od kogoś kto ma np. silnik na części. Albo kup komplet nowych, ze 150 bodajże za sylikonowe w kolorku.

4

Odp: DR-Z 400 pęknięty przewód od chłodnicy do silnika

Masz moze namiar na sklep jakis z tymi przewodami? Szukalem, ale nie znalazlem

5

Odp: DR-Z 400 pęknięty przewód od chłodnicy do silnika

[url]http://www.ebay.pl/sch/i.html?_odkw=drz+silicon&_ipg=50&_sadis=10&_ftrv=1&_adv=1&_sop=12&LH_SALE_CURRENCY=0&LH_AvailTo=163&_osacat=0&_dmd=1&_ftrt=901&_trksid=p2045573.m570.l1313&_nkw=drz+hose+kit&_sacat=0&_from=R40[/url]

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD