31

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Zrób dzisiaj badanie krwi i moczu i jedź z wynikami bo może być że bez tego nie podstempluje Ci książeczki. Ja w Bydgoszczy robiłem dzień przed ale mimo krwi i moczu musiałem próbę wydolnościową zrobić, ekg i coś jeszcze ;)

32

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

no jutro wyjadę w trasę po 15, to z rana polecę do Opola ogarnąć to bo widzę ze mogą być jaja z tymi Badaniami myślałem ze to tak ogólnie tylko pieczątka i finito. A takie pytanko bo mam nie szczelny komin i wali marechwa z tłumika i niestety ale w środku już nic pewnie nie ma może przekroczyć dopuszczalna głośność czy seryjny raczej nie ?

33

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Mi seryjny wywalil ponad 110db tak wiec lepiej podjedz na skp i sprawdz

34

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

DOMIER, odpisz na pw albo oddzwon i na przyszlosc nie zawracaj mi gitary!

35

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Jeszcze jedno pytanie Panowie, a mianowicie czy na pierwszą rundę będzie można wykupić ubezpieczenie na miejscu (na kolejne rundy już będzie zawarte w licencji o ile się nie mylę)? Czy też załatwić trzeba będzie wcześniej? Jeśli wcześniej to czy po ubezpieczenie do PZM i czy swojego ubezpieczyciela?

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

36

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Jeśli pierwszy raz startujesz w zawodach to podczas egzaminu można wykupić ubezpieczenie, przynajmniej tak miałem w Bydgoszczy :)

37

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Ja odpadam niestety. Prawie wszystko ogarnalem ale poleglem na lekarzu. W tej zapyzialej bydgoszczy wszyscy chyba teraz robia badania. Wszystkie terminy na końiec czerwca...

38

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Domier napisał/a:

Ja odpadam niestety. Prawie wszystko ogarnalem ale poleglem na lekarzu. W tej zapyzialej bydgoszczy wszyscy chyba teraz robia badania. Wszystkie terminy na końiec czerwca...

Dawaj do Warszawy termin na jutro :)

Pozdrawiam,
Piotrek

39

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Ale macie problemy z tymi badaniami,jak małe dzieci.Dzwonisz do lekarza do prywatnej przychodni umawiasz sie z dnia na dzien na konkretna godz,15 min i wychodzisz z podbita ksiazeczka-czy to takie trudne

40 Ostatnio edytowany przez 751 (2014-06-03 22:42:09)

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

W bydzi Cezar zrobił badania chyba na torze. Napewno człowiek co robił egzaminy mówił że jest lekarz na miejscu. Rany.

Kurde ja mam ręke po złamaniu ( w sobote minie tydzień jak zdjąłem gips ) ruszam nią prawie i sie łamie czy nie jechać a Wy macie jakieś problemy z książeczką. Dawaj ją kurierem do wawy sie zrobi stępel z kartofla i ogień.

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

41

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Chłopaki ,a obowiązek być członkiem w PZM-cie jest sprawdzany czy w klasie amator nie muszę być członkiem żadnego klubu ?? W piątek trzeba dzwonić żeby się umówić na trening w Toruniu ?

42

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

krupcio napisał/a:

Chłopaki ,a obowiązek być członkiem w PZM-cie jest sprawdzany czy w klasie amator nie muszę być członkiem żadnego klubu ?? W piątek trzeba dzwonić żeby się umówić na trening w Toruniu ?

Do Gliwic masz chyba bliżej niż do Opola.
[url]http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Zaklad-opieki-zdrowotnej-bona-med/Gliwice/Ul-zygmunta-starego-16/j18101.html[/url]

43

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

krupcio napisał/a:

Chłopaki ,a obowiązek być członkiem w PZM-cie jest sprawdzany czy w klasie amator nie muszę być członkiem żadnego klubu ?? W piątek trzeba dzwonić żeby się umówić na trening w Toruniu ?

Raz można nie być żadnym członkiem i nie trzeba się umawiać

Huśka 510 sm + yzf 250 + busik na 3 moto + spore chęci do spalania etyliny

44 Ostatnio edytowany przez Domier (2014-06-04 09:58:39)

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

ADRIAN MX napisał/a:

Ale macie problemy z tymi badaniami,jak małe dzieci.Dzwonisz do lekarza do prywatnej przychodni umawiasz sie z dnia na dzien na konkretna godz,15 min i wychodzisz z podbita ksiazeczka-czy to takie trudne

Myslisz ze poszedlem dojednej przychodni i jak uslyszalem ze nie ma terminow to podziekowalem? Obdzwonilem wszystkie msca w bydgoszczy i wyobraz sobie ze nikt w tym tygodniubie zrobi mi badan czy to prywatnie czy nie.

Dzisiaj jeszcze moze bede bede mial jeden namiar

45

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

NNW można opłacić na miejscu?

Egzamin 50zł + wpisowe 150zł +50% (za płatność w dniu zawodów)?

To ilu nas będzie :) Jest jakaś minimum jakie musi się zebrać czy możemy już rozdzielać miejsca na mecie? :D
Bobik i Figiel? Startujecie?

1) Mallly200sx
2) Krystian
3) ....

Pozdrawiam,
Piotrek