16

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Dziekuje bardzo. Wiele mi to wyjasnilo. Lece zaraz zalatwiac ksiazeczke.

Oczywiscienie moze byc zbyt pieknie i mam jeszcze kilka pytan.

Czy z ksiazeczka z badaniami i przygotowanym moto stawiam sie 7.06 w toruniu i reszte ogarne na miejscu?

17

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Jeżeli nie szkoda Ci kasy to tak. Jakz głosisz się wcześniej to masz wpisowe tańsze

18

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

1termin amator 150zl w drugim terminie 50% wiecej

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

19

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Ok zgloszenie poszlo. Mam tylko nadzieje ze pare osob sie zbierze.

Kupilem dzis wate do wydechu, zdrutuje sruby i pozostaje mi tylko brak zbiorniczka na zlewki. Rozumiem ze samorobka dobrze zrobiona przejdzie?

20

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Hermes robi właśnie takie samoróbki  :)

Pozdrawiam,
Piotrek

21

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Zgłoszenie wysłane. Czyli jest nas co najmniej trzech :P Już ma kto na pudło wejść :P Teraz pozostało tylko dotrzeć moto, zamontować pojemnik na zlewki i jazda :)

P.S. Takie pytanko odnośnie pojemnika na zlewki - jeśli odma wychodzi do airboxa to też trzeba ją przekładać do zbiornika na zlewki czy może zostać w airboxie a gaźnik tylko do zbiornika?

DR'a będzie ciekawie się prezentować na tle crf i tym podobnych:) Jak Titanic przy żaglówkach :P

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

22

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Jak idzie do air boxa to mozesz tam zostawic. Tylko gaznik do zbiorniczka. Jeszcze pamietaj o chlodnicy. Jezeli masz zbiorniczek wyrownawczy to moze byc jak uklad otwarty to tez do zbiorniczka

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

23

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Spoko :) DR jak to DR chłodzona powietrzem i olejem :) Więc układ chłodzenia odpada :)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

24

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

A jak z tym kaskiem? Sprawdzają te homologacje? Mój już troche ze mną przejeździł i ta metka jest juz w sumie biała zupełnie :/ Napisów nie widać wogole :/

Husqy SMR-R 450

25

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Kusloncu, sprawdź pod wyściółką, tam czasami sa naklejki.  U mnie metka jest biała, ale pod gąbkami jest naklejka ze wszystkim.

26

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Kurcze w moim mieście PZM o żadnej książęce nie słyszał bo tu wogole nic nie działa w kierunku sportu i teraz mam pytanie jak pójdę do lekarza sportowego czy wystarczy na zwykłym jego zaświadczeniu czy będą problemy ?

27

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Ja za pierwszym razem miałem zaświadczenie od lekarza sportowego i nikt się nie czepiał, dałem Pani świstek i wszystko było ok, pojechałem w zawodach :).

28

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Ok o lecę do lekarza, bo tej książeczki nie załatwię ;/

29

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Mozesz wydrukowac z zalacznika do regulaminu medycznego, to jest to samo, mozesz nawet na zoltym sobie wydrukowac, skleic dwie czesci i nara. Zolta dostajesz w automobilklubie

30

Odp: II runda Amator Supermoto-Toruń 07.06.2014

Już mnie krew zalewa, w moim mieście Kędzierzyn-Kozle nie ma lekarza sportowego najbliżej w Opolu niestety jutro wyjeżdżam   w trasę  wrócę jak dobrze wszystko się ułoży w czwartek rano wiec dzień przed będę lekarza załatwiał ;/. A może jest w Toruniu to bym miejscu gdzieś go załatwił w piątek 6.06 ? ;/