1

Temat: SXV - skąd to cudo mierzy obroty silnika

Słuchajcie, mam problem ze swoją SXV 2006 rok. Wkręca się jak głupia, odpala elegancko, jedynie teraz nie mogę rozgryźć zegarów. To znaczy czerwonej lampki kontrolnej od wysokich obrotów, która lubi mi się czasem od tak zapalić, oraz obrótów, które nie zawsze działają w zgodzie z silnikiem, albo robią co chcą. Dziś zdarzyło mi się nawet, że już po wyłączeniu silnika obrotomierz nadal wskazywał 3 tys obrotów, ktoś może wie, co jest na rzeczy?

Roll all day --> SXV 5.5 getting used to. wroooooommmmmm

2

Odp: SXV - skąd to cudo mierzy obroty silnika

odlacz akumulator na okolo pol godziny i powinno byc ok. obroty mierzy z czujnika halla.czerwona lampka sygnalizuje kiedy nalezy zmienic bieg.z tym ze fabrycznie jest ona sutawiona na 8.5 tys obrotow co nie jest szczytem mocy tego silnika.ogolnie mozna sobie ustawic przy jakich obrotach ma sie ustawiac.

Wylacz zaplon

trzymaj przycisk mode na licznikach okolo 10 sekund.wlacz zaplon.wejdziesz w tryb serwisowy.masz tam kilka opcji kilometry\mile  opcje od wlasnie obrotow i zapalania sie lampki.

Jest jeszcze drugi jak by tryb serwisowy tzn mozna odblokowac ukryte funkcje pisalem o tym w poradniku.pozdro

Drz650->klx650->SXV 550->DRZ400sm->husq wr250 zadymiacz