16 Ostatnio edytowany przez kaczor (2014-01-23 11:47:57)

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

maniek-rr312 napisał/a:

Ale w polsce w polowie kwietnia moze byc 20cm sniegu i -20 :) jestem za i dopisuje sie.

moze byc. dlatego mozna jechac do italii, ale jak wiemy tam tez moze byc snieg-szczegolnie na polnocy. Prawda Maniek?

KACZOR

17

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Prawda, coś o tym wiem:)

18

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Wiadomo :)

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

19

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Gadałem z Eliaszem, jest duża szansa że Motormania wpadnie na szkolenie i zrobi jakiś artykuł :)

20

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Wiem, ze to promocja ale mamy juz zapewniona relacje jak i wczesniejsza zapowiedz:) informuje wszystkich, ze jako organizatorem i pomyslodawca jest nasz team.w kazdym artykule bedzie wymagane loga naszych sponsorow:) belray i ls2:) prosze o wyrozumialosc, ale staram sie byc w miare mozliwosci professionalny i dbac o interes ludzi, ktorzy mi pomagaja.

KACZOR

21

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Dogadujemy umowe z wlochem i podaje nr konta gdzie beda wplacane zaliczki rownowartosc 1 dnia treningow. Potwierdzenie przelewu i informacja ile dni chcemy wysylac bedziecie na maila. Dlugosc oczekiwania na zaliczki bedzie 10 dni, pozniej termin zamykamy a w wyjatkowych sytulacjach bedzie mozna dokupic miejsce jednak bedzie cena podwyzszona o 50%.

KACZOR

22

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Chciałem dobrze, a wyszło jak zawsze :P, zatem czekamy na umowę i nr. konta :P

23

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

kaczor napisał/a:

Wiem, ze to promocja ale mamy juz zapewniona relacje jak i wczesniejsza zapowiedz:) informuje wszystkich, ze jako organizatorem i pomyslodawca jest nasz team.w kazdym artykule bedzie wymagane loga naszych sponsorow:) belray i ls2:) prosze o wyrozumialosc, ale staram sie byc w miare mozliwosci professionalny i dbac o interes ludzi, ktorzy mi pomagaja.

Ok to prosze o krótką odpowiedź:
Czy na tym szkoleniu będziemy ubierani w koszulki z Waszym logo i czy będziemy musieli mieć loga Waszych i Waszego Teamu na motocyklach itp. ?

Husqvarna FS 450 nr 99, CRF250R nr 999

24

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

trawer napisał/a:

Ok to prosze o krótką odpowiedź:
Czy na tym szkoleniu będziemy ubierani w koszulki z Waszym logo i czy będziemy musieli mieć loga Waszych i Waszego Teamu na motocyklach itp. ?

Nie przesadzaj, przeciez szkolenie nie jest za darmo.

kaczor napisał/a:

Cena 330 euro za kurs lub 150 euro za dzien...

...Dogadujemy umowe z wlochem i podaje nr konta gdzie beda wplacane zaliczki rownowartosc 1 dnia treningow. ..

Czyli 150 ojro?

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

25

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Crazy napisał/a:
trawer napisał/a:

Ok to prosze o krótką odpowiedź:
Czy na tym szkoleniu będziemy ubierani w koszulki z Waszym logo i czy będziemy musieli mieć loga Waszych i Waszego Teamu na motocyklach itp. ?

Nie przesadzaj, przeciez szkolenie nie jest za darmo.

kaczor napisał/a:

Cena 330 euro za kurs lub 150 euro za dzien...

...Dogadujemy umowe z wlochem i podaje nr konta gdzie beda wplacane zaliczki rownowartosc 1 dnia treningow. ..

Czyli 150 ojro?

Właśnie będą takie koszulki? Ja mogę w takiej jeździć!! :D Ale tylko jazda bo po paddocku to wiadomo że nie wypada w koszulce chodzić.. ;)

Jeśli ktoś reflektuje na 3 dniowe szkolenie to zaliczka 100EUR?

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

26

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Fajna sprawa. Po szkoleniu na scigach wiem, ze takie szkolenie warte jest tych pieniedzy, wiec jesli kogos stac i sie wacha, to smialo moze sie zapisywac i gwarantuje ze nie bedzie zalowal. Dla mnie niestety cena zaporowa.

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/9062/katradom2.jpg[/IMG]

27

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

No i wszystko ustalone:)

Pierwsza grupa odbedzie trening 11-12-13. Jezeli naprawde bedzie duzo chetnych to zrobimy druga w co watpie:)

wysylamy zaliczke w wysokosci jednego dnia w zaokragleniu w dol, pozniej rozliczymy sie juz na treningu.

Po wyslaniu zaliczki prosze o wslanie potwierdzenia na maila:
p.kaczorowski@me.com

w meilu prosze o wpisanie:

na ile dni chemy trening
imie nazwisko
telefon kontaktowy

Liczy sie kolejnosc wplat!!

nr konta:
34 2490 1044 0000 4200 1971 5153

tytul:
trening-Imie, nazwisko, ilosc dni

wplata w wysokosci:
600zl

KACZOR

28

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Wszystko super ,ja i mój brat też jesteśmy chętni ,ale mam dość istotne pytania:
Ile osób będzie w jednej grupie i co z zaliczką jeśli w kwietniu będzie leżał śnieg na torze ?

29

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

fidu10 napisał/a:

Wszystko super ,ja i mój brat też jesteśmy chętni ,ale mam dość istotne pytania:
Ile osób będzie w jednej grupie i co z zaliczką jeśli w kwietniu będzie leżał śnieg na torze ?

w grupie bedzie max do 15 jednak chcemy zrobic dwie po 10-12

jezeli bedzie naprawde zle  to zmieniamy termin a ludzion, ktorym nie bedzie pasowalo oddajemy kase.

co do barier jezykowych to bedziemy tlumaczyc z angielskiego-bedzie czlowiek Polak co bedzie pomagal trenerowi

KACZOR

30

Odp: TRENINGI Z Gianni Borgiotti- licencjonowanym trenerem wloskim od super

Ktoś ma miejsce z wawy na jeden sprzęt i człowieka? :D