16

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

maniek-rr312 napisał/a:

Poznań na ten rok odpada na bank. AW nie chce zrobić terenu


W kwietniu jest chyba walne zebranie wyborcze. Trzeba chyba spiąć pośladki i zmienić ten zarząd!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

A, ten nowy tor w Radomiu?

Miej wyjeb@ne, a bedzie Ci dane...
MANEY#101 RMPST
Bez Ciśnienia rally team

18 Ostatnio edytowany przez Cezar (2014-01-08 05:08:14)

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Nie było otwarcia ale raczej mają w dupie motocykle, tyle było "testow" dla aut a nic dla motocykli. Podobno w Lutym ma być jakieś info. Ale dla was w MP to chyba aktualny kalendarz sprzyja zagranicznym wojażom nie?

19

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Lipa jak dla mnie tylko 3 tory, przecież jest wiecej w Pl fajnych miejsc. współczuje zawodnikom bo ja to jestem amator, ale mino to kalendarz kiepski pod wzgledem różnorodności, i jak tu sie rozwijać, uczyć czegos nowego, zdobywac doświadczenie... Cieszy mnie tylko fakt że bedzia ta klasa Amator, bardzo jestem z tego zadowolony, ale miałem nadzieje ze odwiedze wiecej ciekawych miejsc...

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

20

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Tory w Polsce są tylko brakuje klubów, które by miały chęć zorganizowania zawodów. Spokojnie mogło by być 7 rund każda na innym torze. Pamiętajmy też że zawody SM można zorganizować na np. starych lotniskach wojskowych jak to jest robione w Niemczech.
Gdyby zawodników było 2 razy więcej to myślę, że zaczęło by się to opłacać finansowo i chętni by się zgłaszali.
Jeden plus takiego kalendarza to to, że będzie można startować np. w Czechach lub Niemczech i się jakoś powoli rozwijać.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

21

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Szkoda, że nie ma nic w okolicach Warszawy. Będzie trzeba zwiedzać.

Pozdrawiam,
Piotrek

22

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Jest szansa że Zielona Góra się odbędzie w drugim terminie, który podałem.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

23

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

maniek-rr312 napisał/a:

Gdyby zawodników było 2 razy więcej to myślę, że zaczęło by się to opłacać finansowo i chętni by się zgłaszali.

Gdyby Organizatorzy byli bardziej ogarnięci to by pozyskali sponsorów i runda byłaby na plus.
W Koszalinie i w Toruniu widziałem jeszcze upominki dla zawodników na podium. Czyli da się.
Zawodników nie jest super dużo, ale zdecydowanie więcej niż kiedyś gdy ścigaliśmy się po 5 w każdej z dwóch klas a mimo to rundy odbywały się na różnych torach.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

24

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Ilu będzie w tym roku zawodników z klasą amator? Z 30-40?

Pozdrawiam,
Piotrek

25

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Maly, tylu się zapisało... pytanie ilu przyjedzie na rundy.

26 Ostatnio edytowany przez mallly200sx (2014-01-08 14:38:22)

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

dr Gonzo napisał/a:

Maly, tylu się zapisało... pytanie ilu przyjedzie na rundy.

Amatorów pewnie z 10 może 15 na pierwszej rundzie może więcej. W zeszłym roku zawodników było chyba koło 15-30?
Wydaje mi się, że razem minimum 30 na rundę to będzie.

Pozdrawiam,
Piotrek

27

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

maniek-rr312 napisał/a:

Jest szansa że Zielona Góra się odbędzie w drugim terminie, który podałem.

Ładnie Lipiec szarpnie po kieszeni

28

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

jak tam Maniek, jakieś newsy?

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

29

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

Raczej drugi termin. Zielona powinna wypalic.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

30

Odp: Kalendarz MP i PP 2014

W Kisielinie był dzisiaj człowiek od homologacji i dopuszczą tor z sztucznymi hopami.Mają być dwie hopy i jeden ząb. Pierwsza hopa po 5 zakręcie (wjazd w teren),ząb po 8 zakręcie i druga hopa prosta startowa przed trybuną. Wysokość hopy 1,5m, wysokośc zęba 1m.Termin rundy 22 czerwiec, ale to nic pewnego, trwają ustalenia.

TM