46

Odp: Co po LC4?

Pw

47 Ostatnio edytowany przez michalp (2013-11-27 00:13:46)

Odp: Co po LC4?

mam podobny dylemat z tym co po smc 690 moze smcr

690 SMC --> SOLD

48

Odp: Co po LC4?

Ja już rozwiązałem problem. W twoim dylemacie istotne jest to ile masz do wydania. Bo jeżeli dużo, to jasne, że smcr. Jest ogromny pewniak na forum nawet jakbyś się zdecydował.

49

Odp: Co po LC4?

mi sie wydaje ze nie odczujesz az takiej kolosalnej roznicy w smcr a smc. moze warto rozejrzeć sie za jakas 500 na malych kołach, zreszta najpierw musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy chcesz lekkiego wariata czy ciezszego konia, ktory bedzie sie nadawał na mala traske.

50

Odp: Co po LC4?

Ja polecam zdecydowanie 525 ale kupuj taniego sprzeta do remontu albo pewną sztuke w 100 %. Wiem co mówię bo sam nie kupiłem tanio a wsadziłem na wejściu ok 5000 zł (komplet zawory, tłok, korba, łożyska, uszczelki itd, robocizna) Silnik chodził naprawde dobrze ale po otwarciu okazało się, że dobrze było by zrobić kilka rzeczy a później to już masakra i myślenie - "hmmm jak już tyle wsadziłęm to zrobie jeszcze to i to i to żeby było na gotowo i nie trzeba było za chwile znowu go otwierać i żyć w niepewności" :). Teraz mam przynajmniej motocykl w 100% pewny a że zapier . . . . jak dziki to nawet nie wspomne ;)

51 Ostatnio edytowany przez kik_man (2013-11-27 20:46:54)

Odp: Co po LC4?

no ... myslalem ze dlugo pojezdze lc4 bo niedawno kupilem ale z tego co widze szybciej zawita 525 niz mi sie wydawało. jezdzilem kilkoma wyczynami ale 525 jest naprawde git, a po 2 zadbany jest pancernym sprzetem na naprawde dlugie lata

52

Odp: Co po LC4?

Jeśli chcesz to użytkownik plaster220 ma strasznie pewnego 525 z 2005 roku. Co prawda swoje kosztuje, ale jest wart każdej złotówki. Gdybym nie trafił na crf, to pewnie bym od niego wziął.

53

Odp: Co po LC4?

myślę ze pomiędzy smc a wersja r nie odczuje żadnej różnicy jedynie co przemawia za takim ruchem to ze będzie dużo świeższy sprzęt. Zastanawiam sie nad crf 150 na małych kołach taki o jakim haker mówił [url]http://forum.supermoto.pl/post182528.html#p182528[/url]
lub crf 450 lub cos z ktma albo jeszcze bardzo chodzi mi po głowie husqvarna smr

690 SMC --> SOLD

54

Odp: Co po LC4?

nie no kupilem lc4 i nie zrobilem nawet 500km tym moto, przyszly sezon napewno jeszcze zostaje