301

Odp: Ranking ortez

Po prawej stronie na dole jest o tej promocji. Ja dzisiaj zamowilem taki sam zestaw jak gierwi.
[url]http://intermotors.pl/Kolekcja-EVS-2014-teraz-25-taniej--news-pol-1421320675.html[/url]

Obecnie poszukiwania.

Honda CRF 450 R <3

302

Odp: Ranking ortez

jaras111x napisał/a:

337 cena dobra ale chyba aż tak bardzo tego nie potrzebuje i zastanawiam się nad r3 159zł
Gierwi a gdzie na stronie jest mowa o promocji na EVS bo nigdzie tego nie widzę a zamówiłbym go sobie bo wyszedłby jeszcze taniej

[url]http://intermotors.pl/Kolekcja-EVS-2014-teraz-25-taniej--news-pol-1421320675.html[/url]

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

303

Odp: Ranking ortez

O tu:


[url]http://intermotors.pl/Kolekcja-EVS-2014-teraz-25-taniej--news-pol-1421320675.html[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

304

Odp: Ranking ortez

Gierwi - w tym EVS R4 będziesz latał na co dzień ?

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

305

Odp: Ranking ortez

Nie wiem, ale na pewno spróbuję. Za to na tor zawsze.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

306

Odp: Ranking ortez

Miałeś taki ochraniacz i jakie wrażenia?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

307

Odp: Ranking ortez

znalazłem  dzieki ale... po dodaniu do koszyka cena nie ulega zmianie

Sherco st300  Cabestany Replica

308

Odp: Ranking ortez

A inne próbowałeś wrzucić do kosza?
Ja kupowałem w "żywym" sklepie

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

309 Ostatnio edytowany przez jaras111x (2015-01-28 23:50:55)

Odp: Ranking ortez

tak,każdy produkt wybrany z tel promocji wrzucam do koszyka i cena bez zmian. Jutro tam zadzwonię

Sherco st300  Cabestany Replica

310

Odp: Ranking ortez

gierwi napisał/a:

Miałeś taki ochraniacz i jakie wrażenia?

Ochraniacz bardzo przyjemny w użytkowaniu, nie krępuje aż tak bardzo ruchów głwoy jak LEATT BRACE.
Bardzo lekki. Wydaje mi się, że ze względu na gabaryt i grubość może nadawać się do jazdy po mieście do czego LEATT totalnie się nie nadawał.

facebook.pl/tr4moto
tr4moto.blogspot.com

311

Odp: Ranking ortez

Też go tak odbieram, ale jeszcze nie jechałem/

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

312 Ostatnio edytowany przez raku (2015-01-30 17:02:49)

Odp: Ranking ortez

Dzsiaj mierzyłem EVS WEB bo znajomy ma do sprzedania rozmiar L i niby wszystko pasuje ale jednak powiem szczerze że się zawiodłem na odczuciu bezpieczeństwa. Otóż po spięciu wszystkiego ''jak książka pisze''  gdy stałem niby było ok ale po zgięciu nogi paski uwierały a zwłaszcza ten pierwszy powyzej kolana- masakra. po ponownym wyprostowaniu nogi i tupnięciu pare razy miałem wrażenie ze orteza zaraz zleci mi na kostki, fakt że jak był by but to pewnie nie miał bym takiego odczucia. I mam pytanie do posiadaczy, czy te zawiasy boczne przy zgięciu kolana powinny dotykać kolana czy nie? Bo te nie przylegały (dotykały) kolana i nie czułem się jak by to miało chronić moje kolano przed  wygięciem w bok nie mówiąc już o skręcie.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

313

Odp: Ranking ortez

Może nie Twój rozmiar?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

314

Odp: Ranking ortez

No własnie nie wiem jak to dokładnie powinno się odczuwać na nodze :/ teraz wiem ze nie kupie zadnej ortezy bez przymiarki wczesniejszej, sugerując się jedyni rozmiarami podanym przez producenta, bo każda noga inna i podejrzewam ze wielu ludzi mówi ze jakies ortezy sa do dupy a wynika to z tego ze nie dobrali ortezy pod siebie.

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

315

Odp: Ranking ortez

Dotykać nie, bo byś odczuwał duży dyskomfort- tak miałem jak zakładałem S-ki. Ale prawie dotykać powinny. Nie wiem czy tam można zmienić te "poduszki" co są na wysokości kolana. Ja kupowałem używane i innych nie było
Co do uczucia, że zlecą to tak mają. U mnie to samo. Dolne paski zapinam na krzyż. Ale bez buta to trzeba je bardzo mocno spiąć.

Pozdrawiam,
Piotrek